Bizlit +380995622563
Нет в наличии

24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво

Код товара: 107388
24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво книга купить

Автор: Билл Олет

Издательство: #книголав
Код товара: 107388
300 грн
300

4 человека добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Билл Олет

Издательство: #книголав

Переплет

Твердый

К-во страниц

288 стр

ISBN

978-617-7563-60-9

Язык

українська

Описание книги 24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво

За словами Білла Олета успішного бізнесмена, спеціаліста з підприємницького маркетингу, радника, операційного директора Martin Trust Center for MIT Entrepreneurship, викладача, про бізнес написано чимало книжок, але жодна з них не містить конкретної інформації, яку б можна було використовувати як дорожню карту.

Саме тому автор підсумовує свій багаторічний досвід, бере до уваги інформацію з інших джерел, щоб «покроково спрямовувати підприємців серед безладу й хаосу, в яких вони опиняться, коли намагатимуться робити щось вперше». Також видання містить численні кейси від студентських команд МТІ, які вибирали курс «Нові підприємства» під час бакалаврських і магістерських програм.

Книжка Білла Олета доводить, що підприємництву можна навчитися. Щоб стати наступним Річардом Бренсоном чи Біллом Ґейтсом, не треба мати якийсь особливий ген. Секрет у тому, щоб створювати унікальний та інноваційний продукт. Ним можуть бути як фізичні товари, так і послуги. «За відсутності продукту всі інші чинники, які впливають на успіх, ніщо». Книжка Олета навчить, як систематично покращувати свої шанси на створення такого продукту.

Стосовно 24 кроків, то до них входять: сегментація ринку, визначення ядра бізнесу, розробка бізнес-моделі, визначення принципу ціноутворення тощо. Також автор пояснює, як розрізнити інноваційне та середнє підприємництво, розвинути власні ідеї, проаналізувати спектр потенційних споживачів. «24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво» книжка для підприємців, які хочуть рухатися вперед, самовдосконалюватися, досягаючи кращих результатів.

Отзывы о 24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво отзывы

Авторы книги 24 кроки до успішного стартапу. Дисципліноване підприємництво

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-bill-jevlet-90x120.png
Директор учебного центра Martin Trust Center в MIT, ведущий лектор бизнес-школы MIT Sloan School of Management. Автор инновационных учебных программ и обладатель профессиональных наград за... Подробнее