Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Погляд навскіс. Вступ до теорії Жака Лакана через популярну культуру

Код товара: 102156
Погляд навскіс. Вступ до теорії Жака Лакана через популярну культуру книга купить

Автор: Славой Жижек

Издательство: Komubook
Код товара: 102156
180 грн
180

2 человека добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Славой Жижек

Издательство: Komubook

Переплет

Мягкий

К-во страниц

250 стр

Формат

140х200 мм

Язык

українська

Описание книги Погляд навскіс. Вступ до теорії Жака Лакана через популярну культуру

Ця блискуча праця одного з найвизначніших філософів сучасності, представника Люблянської школи лаканівського психоаналізу Славоя Жижека, що вперше побачила світ 1992 року, є неперевершеним вступом до «догматики» вчення Жака Лакана, який ще за життя здобув репутацію вкрай непростого для розуміння мислителя.

Безжалісно експлуатуючи популярну культуру – від «Запаморочення» Альфреда Гічкока до «Цвинтаря домашніх улюбленців» Стівена Кінґа та «Ночі живих мерців» Джорджа Ромеро – вона використовує їх як зручний підручний матеріал, щоб пояснити основні поняття лаканівського психоаналізу, роблячи їх доступними навіть для непідготовленого читача. Що таке «Великий інший» та objet petit a, як розуміти фразу Лакана «Жінки не існує» і чому «насправді помиляються ті, хто не дає себе обманути»?

«Погляд навскіс» Славоя Жижека – це мов захопливий спуск на інтелектуальних американських гірках, кожна його сторінка полонить увагу лавиною ідей, проникливістю спостережень та оригінальністю тлумачень, переконливо доводячи, що занурення у філософію не обов’язково має бути нудним заняттям, а лаканівський психоаналіз – це не прісна кабінетна теорія, а прозірливе живе вчення, яке допомагає нам краще зрозуміти самих себе і світ інших людей навколо нас.

Отзывы о Погляд навскіс. Вступ до теорії Жака Лакана через популярну культуру

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Погляд навскіс. Вступ до теорії Жака Лакана через популярну культуру отзывы

Авторы книги Погляд навскіс. Вступ до теорії Жака Лакана через популярну культуру

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-slavoj-zhyzhek-90x120.jpg
Славой Жижек (нар. 1949) – словенський психоаналітик лаканівської школи, філософ та культуролог. Представник так званої «Люблянської школи лаканівського психоаналізу», до якої також зараховують... Подробнее