Зигмунд Фрейд розвинув теорію психосексуального розвитку індивіда, у формуванні характеру та його патології головну роль відводив переживанням раннього дитинства. Від розробленого разом із Й. Брейєром «катартичного» методу (відреагування за допомогою гіпнозу забутих психічних травм) перейшов до методу вільних асоціацій як основу психоаналітичної терапії. Принципи психоаналізу поширив різні галузі людської культури – міфологію, фольклор, художню творчість, релігію тощо.
По той бік принципу задоволення
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Знаний австрійський психолог, психоаналітик, психіатр і невролог — Зиґмунд Фройд — найбільш відомий як засновник психоаналізу. Його наукові відкриття мали значний вплив на психологію, медицину, соціологію, антропологію, літературу та мистецтво ХХ століття. "По той бік принципу задоволення" — збірка наукових праць, які були опубліковані у 20–30 рр. ХХ століття й присвячені розгляду понять "свідоме" та "несвідоме".
Його висновок стосовно наявності у несвідомому потягу до смерті, що базувався на аналізі поведінки ветеранів та інвалідів Першої світової війни, й сьогодні є актуальним для терапії травматичних неврозів та є шляхом розуміння природи неврозу нав’язливих станів, меланхолії та депресії. У своїй праці "Я і Воно" З. Фройд розкриває суть класичної для психоаналізу моделі психіки, складові якої "Воно" — несвідоме, "Я" — свідоме, або Его та Над-Свідоме — Супер-Его, або Цензор та їх взаємодія.
У статті "Майбутнє однієї ілюзії" — одній із пізніх праць науковця — з погляду психоаналізу розглянуто вплив моральних чинників на взаємини всередині суспільства та причини виникнення релігійних вірувань.