Bizlit +380995622563
Страница автора

Олексій Чупа

Народився 1986-го року в м. Макіївці, Донецька область, Україна. За першою освітою філолог, за другою - хімік-технолог, працює на металургійному заводі. Засновник Донецького Слему.

Учасник великої кількості мистецьких заходів, що відбулись в 2008 – 2013 роках у Львові, Києві, Донецьку, Кривому Розі, Харкові, Гуляйполі, Бахмуті, Ужгороді, Івано-Франківську, Чернівцях.

Лауреат конкурсу Ноосфера 2010 Олексія Чупу називають візитівкою сучасної донецької поезії. І не зважаючи на промисловий характер краю та і фах самого автора, його вірші стали частиною сучасної української лірики. Вони вмістили в себе, попри по-чоловічому твердий характер, невимовно ніжну лірику, не позбавлену еротизму та відвертості, і при цьому в ній задекларована гостра соціальність та громадянська позиція.

Вірші Олексія Чупи варто читати дітям на уроках літератури рідного краю – аби мали можливість хоч щось збагнути про край і людей. І дійсно, загадковий Донбас, що довго ховав свою справжню сутність за шкарлупою промислових ландшафтів, смогом та шпилями заводських труб, відтепер має сучасний приклад оспівування.

Книги автора: Олексій Чупа

Акваріум

Акваріум

70 грн

Вишня і Я

Вишня і Я

50 грн