Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Бути босом - легко. Бувай, неефективний менеджменте!

Код товара: 97490
Бути босом - легко. Бувай, неефективний менеджменте! книга купить

Автор: Брюс Тулган

Издательство: Наш Формат
Код товара: 97490
165 165 грн

7 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Брюс Тулган

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

176 стр

ISBN

978-966-424-224-7

Формат

140×210 мм

Вес

700 г

Язык

украинский

Описание книги Бути босом - легко. Бувай, неефективний менеджменте!

ПРО КНИЖКУ
Бути босом ― для когось мрія чи мета, а для когось постійний тиск і тягар відповідальності. Адже хороший бос має постійно спілкуватися з підлеглими, ставити їм завдання, роз’яснювати очікування, вимагати звітів, оцінювати якість роботи, винагороджувати й карати — тобто керувати, керувати, керувати. Як же знайти для цього час? Де набратися відваги для розмов про найдрібніші деталі роботи з працівниками сам на сам? Із чого почати?

Ця книжка ― справжній майстер-клас для керівника. З нею ви забудете про неефективний менеджмент. Читайте її з олівцем, робіть вправи, порадьте її колегам-менеджерам. Почніть бути босом тут і тепер — це легко.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для підприємців, керівників будь-якої ланки та усіх амбітних людей, які хочуть стати хорошими менеджерами, посісти керівні посади та втримати їх.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Брюс Тулґен порушує ключову проблему сучасних управлінців — епідемію неефективного менеджменту: керівник лишає підлеглих сам на сам із роботою, втручаючись тільки коли виникають проблеми. Натомість автор пропонує підходи, як стати сильним менеджером. Тим, який чітко озвучує свої очікування підлеглим, регулярно отримує і аналізує зворотний зв'язок, вчасно виправляє помилки підлеглих і оперативно винагороджує їх за успіхи.

Отзывы о Бути босом - легко. Бувай, неефективний менеджменте!

Бути босом - легко. Бувай, неефективний менеджменте! отзывы

Авторы книги Бути босом - легко. Бувай, неефективний менеджменте!

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/brjus-tulgan-90x120.jpg

Брюс Тулган — признанный эксперт по лидерству и менеджменту, лауреат нескольких профессиональных наград, востребованный тренер и консультант руководителей высшего уровня, автор... Подробнее