Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Суперпродавці. Як навчитися продавати, а не впарювати

Код товара: 101415
Суперпродавці. Як навчитися продавати, а не впарювати книга купить
Код товара: 101415
185 грн
185

3 человека добавили в Вишлист

На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

240 стр

ISBN

978-617-7552-18-4

Формат

140х210 мм

Язык

українська

Описание книги Суперпродавці. Як навчитися продавати, а не впарювати

ПРО КНИЖКУ

Успіх вашого бізнесу залежить від низки чинників, але один із перших — це ефективність відділу продажів. Саме команда продуктивних продавців може стати вашою суперсилою, яка допоможе випереджати конкурентів навіть у складні економічні часи. Як зробити із посереднього менеджера з продажів справжню зірку? Які вміння, знання та підходи впливають на ефективність продажів? На ці та інші питання дають відповідь Метью Діксон та Брент Адамсон.

ДЛЯ КОГО ЦЕ ВИДАННЯ

Книжка для керівників компаній та фахівців відділу продажів, усіх, хто цікавиться бізнесом і прагне налаштувати ефективну систему продажів у власній компанії.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Автори провели ґрунтовне дослідження сотень передових працівників у десятках компаній по всьому світу. Діксон та Адамсон вивчили поведінку найрізноманітніших продавців— від фермерів чи комівояжерів до фахівців із дистанційних продажів та головних проектних менеджерів— і сформулювали висновки, які можна застосувати в будь-якій галузі.

Отзывы о Суперпродавці. Як навчитися продавати, а не впарювати

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Суперпродавці. Як навчитися продавати, а не впарювати отзывы

Авторы книги Суперпродавці. Як навчитися продавати, а не впарювати

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Брент Адамсон — викладач, бізнес-тренер. Радник міжнародної компанії CEB, яка займається розробкою сервісів та продуктів для бізнесу. Дописувач Harvard Business Review, Bloomberg Businessweek,... Подробнее
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-mjetju-dikson-90x120.jpg
Мэттью Диксон — управляющий директор компании Corporate Executive Board. Всемирно известный эксперт по продажам и работе с клиентами. Ведущий партнер и глава отдела эффективных стратегий продаж... Подробнее