Олексій Кононенко – письменник, журналіст. Член Національної Спілки Письменників України з 1999 року. Заслужений діяч мистецтв України (2004). Лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. І. Огієнка (2003). Нагороджений орденом «За заслуги» 3-го ступеня (2012). Народився Олексій Анатолійович Кононенко 23 серпня 1957 року у селі Роздолля Компаніївського району. У 1974 році закінчив Компаніївську середню школу.
Далі було навчання в Кіровоградському педагогічному інституті ім. Пушкіна (філогічний факультет), яке успішно завершилося у 1978 році. У тому ж році доля заводить юнака на батьківщину Ю. Яновського. Олексій Кононенко працює заступником директора Нечаївської СШ Компаніївського району Кіровоградської області. У 1986 році був учасником ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
У 1988–90 рр. – головний інспектор управління виховної роботи Мінестерства народної освіти УРСР. У 1990–92 рр. – заступник директора культурного центру «Музика, мода, молодь». У 1992–94 рр. – редавктор відділу журналу «Азбука сімейного виховання». У 1994–99 рр. – редактор відділу культури газети «Дзеркало тижня». Від 2010 p. – директор департаменту видавничої справи і преси Держкомтелерадіо України (Київ).
Українська міфологія. Символіка
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Ця книжка знайомить з чарівним світом української міфології, з розмаїттям притаманних йому тваринних і рослинних символів. Пошанування тварин у слов’ян має прадавнє коріння. Люди, які жили в лісах і степах, часто стикалися з представниками тваринного світу.
Деякі звірі ставали в нагоді у господарстві, за умов коли з ними вміли налагоджувати стосунки; інших поважали за силу і вважали їх захисниками, оберегами роду чи племені, такі тварини звалися тотемами. І до дерев, квітів та рослин слов’яни ставились з особливою пошаною, наділяючи їх надприродними властивостями. Саме тому з’явилися перекази про світове дерево, яке обіймає коренями землю, а гілками тримає небо.