Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Школа майбутнього

Код товара: 79395
Школа майбутнього книга купить

Автор: Лу Ароника, Кен Робинсон

Издательство: Літопис
Код товара: 79395
3073
166 166 грн
На складе

Автор: Лу Ароника, Кен Робинсон

Издательство: Літопис

Переплет

Твердый

К-во страниц

258 стр

ISBN

978-966-8853-58-6

Формат

145х215 мм

Язык

украинский

У «Школі майбутнього» відомий експерт з питань освіти сер Кен Робінсон – чий виступ на TED має понад п’ятдесят мільйонів переглядів – пропонує практичні рішення критичної проблеми, що постала перед сучасним світом: як змінити недосконалу освітню систему.
Робінсон закликає покласти край застарілій системі освіти й пропонує концепцію, яка спирається на індивідуальний підхід до учнів, сучасні технологічні досягнення й професійні ресурси, щоб зацікавити дітей у навчанні, підтримати їхню любов до пізнання й підготувати їх до викликів XXI століття. У цій книжці Ви знайдете безліч цікавих історій, спостережень, прикладів із практики, революційних досліджень та рекомендацій від фахівців зі всього світу, які змінюють освіту вже сьогодні.
«Школа майбутнього» знадобиться вчителям та батькам і підкаже їм, як розпізнати справжнє покликання своїх дітей. Вона буде корисна чиновникам-освітянам і політикам, які матимуть добру нагоду переосмислити істинну природу й мету освіти.
Для широкого кола читачів.

Школа майбутнього отзывы

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-lu-aronika-90x120.jpg

Занимается издательским бизнесом, соавтор многих успешных книг, в том числе The Culture Code: An Ingenious Way to Understand Why People Around the World Live and Buy As They Do Клотера Рапайя,... Подробнее

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-ken-robinson-90x120.jpg

Сэр Кен Робинсон – один из ведущих специалистов в области развития человеческого капитала, сфера его изысканий - творческое мышление, образование и инновации.

Он... Подробнее