Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Освіта проти таланту. Сила творчості

Код товара: 99935

Автор: Кен Робинсон

Издательство: Літопис
Код товара: 99935
732
166 166 грн
Нет в продаже

Автор: Кен Робинсон

Издательство: Літопис

Переплет

Твердый

К-во страниц

256 стр

ISBN

978-966-8853-66-1

Формат

150х220 мм

Вес

285 г

Язык

украинский

У Ваших руках – друга книжка відомого експерта з освіти Кена Робінсона, яка вийшла українською мовою. На її сторінках автор легендарного бестселера «Школа майбутнього», учасник конференції TED, чий виступ зібрав понад 50 мільйонів переглядів, розповідає про творчість та її значення у нашому житті.

Робінсон захопливо й доступно описує, як інтелект і креативність працюють на біологічному рівні, й аргументує, чому творчість треба повернути не лише до шкільних класів, а й до організацій. У цій книжці безліч цікавих розповідей про те, як відомі компанії на зразок анімаційної корпорації Pixar досягнули успіху, наповнивши повсякденну діяльність творчістю. А ще приклади з історії, оповіді з життя знаменитостей, які реалізували себе всупереч обставинам, і практичні рецепти, як змінити шкільну систему, компанію чи навіть особисте життя, додавши до них дрібку творчості.

«Освіта проти таланту» призначена не лише освітянам, а й широкому колу читачів, у тому числі керівникам компаній, політикам, батькам, які прагнуть змінити власне життя – а може, й цілий світ.

Освіта проти таланту. Сила творчості отзывы

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-ken-robinson-90x120.jpg

Сэр Кен Робинсон – один из ведущих специалистов в области развития человеческого капитала, сфера его изысканий - творческое мышление, образование и инновации.

Он... Подробнее