Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Шкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на краще

Код товара: 99620
Шкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на краще книга купить

Автор: Тім Гарфорд

Издательство: Наш Формат
Код товара: 99620
185 грн
185

1 человек добавил в Вишлист

На складе

Автор: Тім Гарфорд

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

272 стр

ISBN

978-617-7513-97-0

Формат

145х215 мм

Язык

украинский

Описание книги Шкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на краще

Ви здивуєтеcя, але підґрунтям успіху в різних галузях може стати безлад. Книжка «Шкереберть» відомого економіста й журналіста Тіма Гарфорда переконає вас у цьому та навчить обертати хаос собі на користь.

ПРО КНИЖКУ

Де народжуються геніальні ідеї: за чистими столами бездоганних офісів чи серед творчого безладу Яких рис вам бракує, щоб написати неповторну мелодію, винайти ліки, змінити хід історії, створити потужну бізнес-імперію, знайти справжнє кохання чи досягти вершин у політиці Відповідями на ці та інші запитання Тім Гарфорд ділиться у книжці «Шкереберть». Проаналізувавши сотні експериментів, досліджень і ситуацій, він зрозумів, як розвинути креативність і створити щось дивовижне. А цікаві історії з життя Джобса, Безоса, Франкліна та інших видатних осіб переконають вас у дієвості його ідеї.

Час прокидатися і творити нову реальність

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Для якнайширшого кола читачів; усіх, хто прагне розвинути креативність та розкрити свої найкращі риси. Книжка буде корисною й цікавою для людей будь-якого віку, незалежно від сфери діяльності.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Книжка застерігає від спокуси цілковитої впорядкованості та натомість показує переваги безладу. На численних прикладах із життя видатних людей автор пояснює, чому не завадить впустити до свого життя трохи хаосу. Книжка стане легким поштовхом прийняти безлад, який спонукатиме до креативності.

Отзывы о Шкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на краще

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Шкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на краще отзывы

Авторы книги Шкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на краще

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Тім Гарфорд — економіст, головний оглядач Financial Times, ведучий на BBC Radio 4. У 2014 році став «Економічним коментатором року», у 2015-му отримав нагороду Королівського статистичного... Подробнее