Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Серце медитації. У пошуку глибинної усвідомленості

Код товара: 99444

Автор: Далай-Лама, Джеффрі Гопкінс

Издательство: КМ-Букс
Код товара: 99444
100 грн
100

5 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Далай-Лама, Джеффрі Гопкінс

Издательство: КМ-Букс

Переплет

Мягкий

К-во страниц

130х205 мм стр

ISBN

978-966-948-362-1

Формат

144

Язык

украинский

Описание книги Серце медитації. У пошуку глибинної усвідомленості

У серці медитації — тобто у самій її сутності — перебуває співчуття, але не звичайне, а таке, що розвивається і розширюється паралельно з мудрістю, неодмінно проявляється під час медитативних практик. Без цього важливого фундаменту всі інші практики виявляються беззмістовними. На щастя, розум можна навчити співчувати, і тоді він, уже підготовлений, перетвориться на благодатне підґрунтя для практики Великої Досконалості (Дзоґчен), яку багато хто вважає верхівкою всіх духовних практик у тибетському буддизмі.

Саме завдяки практиці Великої Досконалості ми можемо досягти глибинної усвідомленості та прожити власне життя, транслюючи її у світ і впливаючи таким чином на все, що нас оточує. Мудрість і співчуття, неодмінні супутники глибинної усвідомленості, природним шляхом оселяються в наших серцях і стають основою всіх наших вчинків, що дозволяє прискорити як індивідуальний прогрес у медитації, так і прогрес колективний, щоб зрештою наблизитися до миру в усьому світі.

Його святість Далай-лама XIV вважається головним буддійським лідером нашого часу. Вождь тибетського народу у вигнанні є не тільки лауреатом Нобелівської премії миру та володарем Золотої медалі Конгресу США, а й видатним учителем, ученим та автором понад сотні книг.

Отзывы о Серце медитації. У пошуку глибинної усвідомленості

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Серце медитації. У пошуку глибинної усвідомленості отзывы

Авторы книги Серце медитації. У пошуку глибинної усвідомленості

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-dalai-lama-90x120.jpg
Его Святейшество Далай-лама – духовный лидер буддийских регионов Российской Федерации (Калмыкии, Бурятии, Забайкалья и Тувы), Монголии, Тибета и других регионов распространения тибетского буддизма.... Подробнее