Bizlit +38 (099) 562-25-63

Продай себе дорого. Ви заслуговуєте на більше

540 грн
540
0 людей додали у Вишлист
На складі
Обкладинка М'яка
К-ть сторінок 318 стр
ISBN 978-611-01-3441-5
Формат 145x210 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay
Кожній людині все життя доводиться так чи інакше торгувати собою. Книга розповідає вам, як потрібно створювати та підтримувати високу самооцінку для демонстрації її оточуючим (передусім — начальнику) з метою досягнення кар’єрних та інших успіхів.
Показати повністю
Відгуки про Продай себе дорого. Ви заслуговуєте на більше
0 / 5
Залишити відгук
Джо Джирард
Avatar

Найвідоміший продавець Джо Джірард (Joe Girard) народився у бідній родині робітника, але швидко усвідомив, що не хоче бути робітником, а хоче бути багатим. На відміну від багатьох однолітків, які приходячи до цієї думки, лягають на диван і починають чекати біля моря погоди, Джо вирішив, що свою улюблену роботу, яка дасть йому гроші, треба знайти самому.

Він багато років пробував різні професії. До 35 років він так і не визначився, ким же хоче стати і чим йому займатися. Однак це не завадило йому в наступні двадцять років досягти визначних успіхів у сфері, про яку він навіть не думав. Він став професійним продавцем машин.

Рекорди: За 15 років роботи він продав понад 13 тисяч автомобілів. Причому це був продаж приватним власникам, а не оптові поставки великим холдингам. Це абсолютний рекорд продажів - він занесений до Книги рекордів Гіннеса і досі ніким не побито. Одного разу, 1973 року він продав за один місяць 1425 автомобілів.

На його рахунку багато рекордів у галузі продажів. Зараз, пішовши з продавців, Джо пише книжки та їздить по всьому світу з розповідями про знаходження свого шляху. Більшість карсейлерів продають 5-6 машин на місяць. Рекордсмени – 10-12. Джо Джірард, за усередненого підрахунку, продавав близько 5-6 машин на день. Як це можливо? Приблизно так запитала його Еллен Піблс, редактор найавторитетнішого бізнес-видання у світі – журналу Harward Business Review і він розповів їй приблизно таке….

Інші книжки цього автора

Як продати що завгодно кому завгодно

Джо Джирард

470 грн

На складі

Ви дивились

Фотографії