Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Основи. Графічний дизайн 02. Дизайнерське дослідження

Код товара: 110810
Основи. Графічний дизайн 02. Дизайнерське дослідження книга купить

Автор: Ґевін Емброуз

Издательство: ArtHuss
Код товара: 110810
460 грн
460

0 человек добавили в Вишлист

Доставим за 3-5 дней

Автор: Ґевін Емброуз

Издательство: ArtHuss

Переплет

Мягкий

К-во страниц

192 стр

ISBN

978-617-7799-00-8

Формат

210x270 мм

Язык

українська

Описание книги Основи. Графічний дизайн 02. Дизайнерське дослідження

Проект графічного дизайну можна розглядати як послідовність виборів — і що усвідомленіший вибір на кожному етапі, то кращий результат. Дослідження — це інструмент, за допомогою якого можна глибоко вивчити предмет, і вже на основі здобутого знання обирати серед можливих варіантів і ухвалювати вдалі та обґрунтовані рішення.

Дослідження — тривалий процес, починається він із первинного пошуку даних на основі запитів брифу, а потім через дослідження аудиторії веде до розробки та синтезу ідей — і аж до кінцевого тестування матеріалів, процесів та рішень. Ваші робочі процеси можуть бути структурованими чи інтуїтивними, але до дослідження загалом треба підходити неупереджено.

Можна почати з дуже чіткої методології, що послідовно вестиме вас від одного етапу до іншого, а можна обрати низку експериментів, і вже на основі отриманих результатів вирішувати, яким буде наступний крок. У кожному разі — будьте відкриті до того, що вам покаже дослідження. Цей підручник стане вашим путівником, ознайомить вас із основними поняттями й термінологією та допоможе отримати максимум користі із дослідницької роботи.

Ви отримаєте найнеобхіднішу інформацію про різні методи дослідження, навчитеся визначати й вивчати свій цільовий ринок та ухвалювати вдалі й компетентні дизайнерські рішення. Книжка допоможе вам реалізувати власні ідеї, плануючи та структуруючи роботу так, щоб отримувати найкращі результати й відкривати нові горизонти креативності.

Отзывы о Основи. Графічний дизайн 02. Дизайнерське дослідження

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Основи. Графічний дизайн 02. Дизайнерське дослідження отзывы