Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху

Код товара: 100524
Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху книга купить
Код товара: 100524
100 грн
100

2 человека добавили в Вишлист

Нет в продаже

Переплет

Твердый

К-во страниц

112 стр

ISBN

978-617-12-4744-4

Формат

125x170 мм

Вес

16 г

Язык

украинский

Описание книги Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху

Ця книжка для тих, хто готовий змінити свій звичний спосіб життя заради майбутнього успіху! Чому життя за принципом «тут і зараз» не робить вас успішною людиною? Бо для того, щоб стати щасливим, заможним та успішним, необхідно вміти чекати.

Терпіння — ось що допоможе просунутися вперед у цьому житті. Хоакім де Посада розповідає про цікавий стенфордський експеримент, під час якого чотирирічним дітям запропонували поласувати зефіром. Але з однією умовою: якщо вони не з’їдять його відразу, а почекають п’ятнадцять хвилин, то отримають подвійну порцію. Результати дослідження приголомшили науковців: через кілька років діти, які не накинулися на зефір одразу, досягли значного успіху в житті та кар’єрі.

Автор доводить, що вміння або невміння поступитися миттєвою вигодою може визначати вашу подальшу долю. А ви здатні відмовитися від зефіру сьогодні, щоб його стало ще більше завтра?

Отзывы о Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху отзывы

Авторы книги Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Хоаким де Посада – известный оратор, тренер, консультант и автор книг. Он занимал пост директора по обучающим программам в Xerox Corporation, а сейчас - адъюнкт-профессор Университета Майами, где... Подробнее