Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!
Код товару: 143200 |
Фотографії
Автор: Григорій Любовець
Видавництво: Видавничий дім «Києво-Могилянська академія»
Обкладинка
Тверда
К-ть сторінок
266 стр
ISBN
978-966-518-6792-9
Формат
150x220 мм
Мова
українська
З 2014 року триває війна п*тінської Р*сії проти України та світу. Однією з царин, у якій відбувається борня між цивілізаційністю й неоварварством, є інформаційний простір. Можливості інформаційного простору активно застосовуються під час воєн та агресій, що призводить до перетворення інформації з комунікаційного тла на реальну зброю.
В умовах безперервних гібридно-месіанських агресій п*тінської Р*сії проти України найефективнішим способом інформаційного протиборства є вироблення новітніх підходів до державної інформаційної політики, спрямованої на нейтралізацію таких негативів. У 2018–2019 роках учені Науково-дослідного центру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка на замовлення Міністерства оборони України проводили дослідження публічно-контентних негативів у сучасних динаміках різноформатних гібридних агресій.
За його результатами розроблено пропозиції щодо вдосконалення реалізації державної інформаційної політики військового відомства; конкретизовано заходи стосовно підвищення дієвості інформаційно-медійних структур ЗСУ, забезпечення проведення випереджальних заходів протидії негативному комунікаційно-контентному впливу з боку агресора на особовий склад; опрацьовано підходи до формування системи соціолінгвістичного діагностування особового складу тощо. У монографії розглядається проблематика комунікаційно-контентної безпеки держави, яка через новітні технологічні рішення й підходи захищає національну свідомість від агресивних впливів з боку технологічних пропагандистських центрів Кр*мля, нейтралізує їх і створює «антидот» інформаційним загрозам ворога.
Книжка розрахована на фахівців із питань інформаційної безпеки, державних службовців, студентів, а також громадян, які шукають відповіді на питання щодо сутності нинішнього комунікаційно-контентного протистояння України та її агресора.