Bizlit +380995622563
Є в наявності

Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків

Код товару: 115871
Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків книга купить

Автор: Джоко Віллінк

Видавництво: #книголав
Код товару: 115871
295 грн
295

8 людин додали у Вишлист

На складі

Автор: Джоко Віллінк

Видавництво: #книголав

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

400 стр

ISBN

978-617-7820-24-5

Формат

145х215 мм

Мова

українська

Опис книги Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків

«Абсолютна відповідальність: уроки лідерства від «морських котиків» — бестселер про принципи лідерства в умовах непередбачуваних змін. Автори книжки — колишні американські військові Джоко Віллінк і Лейф Бебін, чий досвід допоміг людям по всьому світу навчитись керувати компаніями, отримати підвищення, обійняти кращу посаду і досягти поставлених цілей.

Вони доводять, що принципи, завдяки яким «морські котики» перемагали в бою, можна застосувати і в роботі. Автори пояснюють основні принципи успішного керування компанією, як-от: дисципліна, визначення пріоритетів та ефективне планування вдалих стратегій.

Окрім порад із лідерства, автори також діляться власним досвідом керування командою та подолання стресових ситуацій. Військове лідерство вимагає формування різноманітних команд для виконання надзвичайно складних місій і досягнення стратегічних цілей. Це безпосередньо корелює з діяльністю будь-якої компанії або організації. Принципи ефективних бойових лідерів можуть бути легко застосовані у світі бізнесу.

Книжка стала бестселером за версією The New York Times. Джоко Віллінк і Лейф Бебін, повернувшись зі служби, заснували власний консультаційний центр і проводять тренінги з керівниками.

Відгуки про Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків відгуки