Bizlit +380995622563
Страница автора

Каламєєць Надія

«Від того натхнення не хочеться ні спати, ні їсти, бажаєш лише одного – довести картину до кінця. І врешті решт настає момент, коли малюнок ніби оживає», - розповідає про себе художниця.

Надія Каламєєць народилася 13 травня 1989 року в Києві.

Здобула фах психолога в НПУ ім. М.П.Драгоманова (2006 – 2011).

Малювати вчилася сама, та ще в третьому класі півроку-рік ходила в художню студію. Перша виставка відбулася в університеті 2010 року, це були не самі картини, а їх роздруковані фотографії. Того ж року була виставка в київській кав’ярні.

«Ще до того, як я стала ілюстратором, у багатьох моїх картинах фігурували шоколадно-чайно-кавові сюжети, - згадує Надя. - Після того, як Мар’яна Савка – письменниця, поет і головний редактор «Видавництва Старого Лева» побачила мої малюнки, їй прийшла ідея зробити книжечку з солодкими поезіями до дня святого Валентина спеціально для Львівської майстерні шоколаду. Так і почалася моя робота над цим проектом. За той час було випито багато літрів кави та з’їдено багато шоколаду:)»

12 лютого 2012 року вийшла книжка з ілюстраціями Каламєєць “Шоколадні вірші про кохання” Видавництва Старого Лева. 25 травня 2012 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців літературної премії “Великий Їжак”, де картини Надії вручали в якості дипломів.

Книги автора: Каламєєць Надія

Паліндроми

Паліндроми

27 грн