Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Виходить продюсер

Код товара: 5319
Виходить продюсер книга купить

Автор: Александр Роднянский

Издательство: Брайт Букс
Код товара: 5319
238 грн
238

8 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Александр Роднянский

Издательство: Брайт Букс

Переплет

Мягкий

К-во страниц

408 стр

ISBN

978-966-2665-86-4

Формат

210х210 мм

Язык

українська

Описание книги Виходить продюсер

Хто такий продюсер і в чому полягає його робота? Чому голлівудське кіно завоювало світ, і чим відрізняються українська та російська кіноіндустрії від американської? Як заробляють і втрачають мільярди на ідеях і творчих рішеннях? Медіа – це унікальна сфера бізнесу, в якій фінансові та виробничі аспекти поєднуються з творчістю.
У ваших руках – перша книжка українською мовою, в якій у подробицях, ізсередини розповідається про кінематограф і телебачення, про те, як вигадують і створюють серіали та фільми і як продюсери допомагають формувати спосіб життя мільйонів – і, як наслідок, світ, що нас оточує.

Олександр Роднянський на власному досвіді пізнав усі таємниці медіабізнесу: він був режисером-документалістом, керував медійними компаніями в Україні («1+1») та Росії («СТС») і був продюсером понад 30 художніх фільмів, серед яких «Схід – Захід» Режиса Варньє, «Водій для Віри» Павла Чухрая, «Машина Джейн Менсфілд» Біллі Боба Торнтона, «Олена» та «Левіафан» Андрія Звягінцева, «Хмарний атлас» Енді й Лани Вачовські та Тома Тиквера, «Мечете вбиває» і «Місто гріхів – 2: Жінка, заради якої варто вбивати» Роберта Родрігеса та інших.

Отзывы о Виходить продюсер

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Виходить продюсер отзывы

Авторы книги Виходить продюсер

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-alexander-rodnyansky-90x120.jpg
Родился в семье кинематографистов (его дед, сценарист Зиновий Роднянский, был главным редактором Киностудии документальных фильмов; отец, Ефим Фридман, был главным инженером, мать — Лариса... Подробнее