Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Viva la Фрида

Код товару: 109096
Viva la Фрида книга купить
Код товару: 109096
550 грн
550

0 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

144 стр

ISBN

978-5-00146-264-4

Формат

145x215 мм

Мова

російська

Опис книги Viva la Фрида

Книга Христини Бурри “Viva la Фрида” познайомить вас із суперечливою біографією геніальної художниці, бунтарки з феміністичними настроями, комуністки і жінки з долею, повної пристрасті і болю.

Серце жіночого живопису

Талант Фріди Кало зробив великого генія з цієї тендітної маленької кульгавий жінки в корсеті, якій судилося в дитинстві перенести поліомієліт і складну травму. Автор намагається зрозуміти і розповісти читачеві, яку себе Фріда знала і відтворювала в картинах. Її інтерес до живопису викликаний обставинами, але справжнє мистецтво почалося після зустрічі, яку неможливо було уникнути. Знайомство і шлюб з Дієго Рівера стало знаковою подією, що визначив шлях художниці до всесвітньої слави.

Свого чоловіка вона називала другий аварією. Першу вона пережила в дитинстві і все життя про неї пам'ятала, відчуваючи фізичний біль. Вона, інтелектуалка, захоплива боксом, втратила розум, коли закохалася в свого чоловіка, який опікувався її, направляв її творчість і ... зраджував їй. Весь її життєвий шлях наповнений нестандартними подіями. Був роман з Троцьким, опіати для зняття болю і багато іншого.

Чарівний сюрприз, коли в шафі лев замість сорочки

Христина Бурра виклала в книзі “Вива Ла Фрида”:

  • Яскраву історію неординарної особистості, яку стали впізнавати по одній лише характерну рису зовнішності - монобровою.
  • Кілька деталей про сексуальне і романтичному досвіді бісексуалки, яка пив, лаялася матом і багато курила.
  • Багато цікавого про її сюрреалістичних картинах, незвичайних натюрмортах, автопортретах, в яких висловлено страждання.

Тут ви можете купити книгу “Viva la Фрида” (рік видання - 2019) за вигідною ціною, зробивши всього один клік.

Відгуки про Viva la Фрида

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Viva la Фрида відгуки

Автори книги Viva la Фрида

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Кристина Буррус — искусствовед и реставратор. Организовала множество выставок по всему миру, была куратором многих экспозиций, выпустила каталоги: «Шагал в России» (фонд Пьера Джанадды в... Подробнее