Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Свобода слова против страха и унижения

Код товара: 100938

Автор: Савік Шустер

Издательство: Брайт Букс
Код товара: 100938
280 грн
280

25 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Савік Шустер

Издательство: Брайт Букс

Переплет

Твердый

К-во страниц

336 стр

ISBN

978-617-7418-60-2

Формат

155х235 мм

Вес

540 г

Язык

русский

Описание книги Свобода слова против страха и унижения

Людина року, найкрасивіший чоловік України, Заслужений журналіст України, найпопулярніший телеведучий країни. У Савіка Шустера - десятки епітетів і звань. Його називають людиною, яка вплинула на нове покоління України і навіть принесла в країну віяння європейських цінностей.

Програма Савіка Шустера, як би вона не називалася, завжди була найбільш рейтинговою в країні. Більше 12 років легендарний ведучий давав можливість виступити в своєму ефірі політикам, громадським діячам та зіркам України. У книзі «Свобода слова проти страху і приниження» Савік Шустер вперше дає слово самому собі. Він розповідає про те, що відбувалося за лаштунками його програми і про свої стосунки з Петром Порошенком, Юлією Тимошенко, Олександром Лукашенко, Борисом Нємцовим, Михайлом Ходорковським та іншими українськими і європейськими політиками. Він описує найважливіші політичні події в житті України, свідком яких став. Савік Шустер відверто розповідає про свої невдачі і визнає власні помилки, висловлює свій погляд на проблеми сучасної України і пропонує неординарні шляхи їхнього вирішення.

Унікальний формат авторської програми дозволив Савіку Шустеру провести найбільше соціологічне дослідження в Україні в прямому ефірі. За 12 років в його студії побували щонайменше 60 000 (!) українців. У 2015-2016 роках ведучий провів масштабний експеримент, учасниками якого стали його глядачі. За результатами дослідження разом з командою соціологів Савік Шустер створив першу емоційну карту України, яка, як дорожня карта нового покоління, може вивести країну на вірний шлях.

Отзывы о Свобода слова против страха и унижения

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Свобода слова против страха и унижения отзывы