Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Спасти государство (обложка)

Код товару: 4850
Спасти государство (обложка) книга купить
Код товару: 4850
85 грн
85

20 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

256 стр

ISBN

978-617-7350-38-4

Мова

російська

Опис книги Спасти государство (обложка)

Книга «Врятувати державу», написана кращим за всю незалежну історію мером Києва Олександром Омельченком спільно з відомими економічними аналітиком Романом Василишиним, яка побачила світ в кінці 2015 року, породила жанр «економічного бестселера» і відразу ж стала бібліографічною рідкістю. Вона навіть не потрапила на полиці магазинів, так як негайно була розкуплена читачами прямо у видавництві.


Перед авторами і видавцями встала задача випустити друге видання, і її вдалося вирішити в найкоротші терміни. Мета спільної роботи одного з найбільших в країні фахівців в галузі управління реальним сектором Олександра Омельченка і Романа Василишина, ідеолога активного втручання держави в управління економікою - зламати стіни загальної зневіри і запропонувати суспільству програму стрімкого економічного підйому України.


Ця книга розвінчує антинародну соціально-економічну програму непопулярних реформ українського уряду, які лише дезорганізували економіку, породжують хаос і штовхають державу до розпаду.


Ця книга вперше в незалежній історії пропонує суспільству повномасштабну панораму по-справжньому рятівних економічних перетворень в ім'я народної справедливості!

Відгуки про Спасти государство (обложка)

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Спасти государство (обложка) відгуки