Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Сем Філліпс. Винахідник рок-н-ролу

Код товара: 101114
Сем Філліпс. Винахідник рок-н-ролу книга купить

Автор: Пітер Ґеральнік

Издательство: КМ-Букс
Код товара: 101114
190 грн
190

1 человек добавил в Вишлист

На складе

Автор: Пітер Ґеральнік

Издательство: КМ-Букс

Переплет

Твердый

К-во страниц

776 стр

ISBN

978-966-948-039-2

Формат

167x236 мм

Язык

українська

Описание книги Сем Філліпс. Винахідник рок-н-ролу

Сем Філліпс — це геній-візіонер, продюсер, який із середини ХХ століття власноруч проклав революційний шлях лейблу Sun Records. Музика, що її він творив у крихітній мемфіській студії зі своїми підопічними — Елвісом Преслі, Айком Тернером, Гаулін Вулфом, Джеррі Лі Льюїсом, Джонні Кешем та багатьма іншими — перевернула світ. Філліпс популяризував винятковий сплав голосів чорних та білих виконавців, які черпали життєву силу американської простонародної музичної традиції і в той же час утверджували, раз і назавжди, нове музичне майбутнє.

Це найґрунтовніше анотоване біографічне дослідження побудоване на безпосередньому знайомстві автора з героєм книги, що тривало більш ніж 25 років, а також на обширних інтерв’ю практично з усіма легендарними артистами Sun Records. Ґеральнік пропонує палкий та автентичний портрет американського самородку, що справив надзвичайний вплив на світову культуру.

"Сем Філліпс" - епічна біографія, водночас масштабна та особиста, в якій талановитий письменник Пітер Ґеральнік зоображає голос та життя трансформаційної особистості американської музики. - Джес Волтер, автор роману "Прекрасні руїни".

Отзывы о Сем Філліпс. Винахідник рок-н-ролу

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Сем Філліпс. Винахідник рок-н-ролу отзывы