Bizlit +380995622563
Є в наявності

Рейс

Код товару: 95314
Рейс книга купить

Автор: Сергей Лойко

Видавництво: Брайт Букс
Код товару: 95314
158 грн
158

4 людини додали у Вишлист

На складі

Автор: Сергей Лойко

Видавництво: Брайт Букс

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

448 стр

ISBN

978-617-7418-22-0

Формат

150x220 мм

Мова

російська

Опис книги Рейс

Автор книги не випадково вибрав для ролі головного героя людини "з боку" - далекого наших проблем. Завдяки цьому прийому більш контрастним стає варварство, що відбувається на Донбасі. До болю неможливо звикнути, але коли болить "кому-то", а не тобі, наше співчуття не безмежне.

За допомогою історії Альохіна на прізвисько Бульдог письменник нагадує читачам по всьому світу: у цивілізованих людей є спільні рани і спільний ворог - тероризм: від нього не застрахований ніхто.

Фігура головного героя неоднозначна: в минулому - корумпований "мент", який урвав свою частину пирога, а тепер ховається від закону і колишніх напарників по корупційним схемам. Він викрав "общак" бандитів, "заліг на дно" в Лос-Анджелесі, не цікавився політикою або російсько-української війною - йому все одно.

Так було раніше - до тих пір, поки розслідування причин загибелі сім'ї не привело його до лав донецьких "ополченців". Десь тут воюють ті, хто повинен поплатитися за смерть його дружини і доньок ... По сліду головного героя йдуть бандити, чекісти, добровольці і маніяк - серійний вбивця. Альохіну треба вижити за всяку ціну, щоб дізнатися, хто і чому вбив його родину.

Він не буде чекати рішення міжнародної комісії і закінчення трибуналу. Втікач сам тепер і слідчий, і прокурор, і адвокат, і суддя, і кат. Рука не здригнеться, коли він знайде злочинців і доведе для себе їх провину ...

Відгуки про Рейс

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Рейс відгуки

Автори книги Рейс

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-sergej-lojko-90x120.jpg
Сергей Лойко, журналист, фотограф, переводчик, писатель родился в Москве в 1953 году. В настоящее время живет в Техасе, США. Сергей служил в советской армии, затем получил высшее... Подробнее