Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Эрнест Хемингуэй. Обратная сторона праздника. Первая полная биография

Код товару: 98811

Автор: Мэри Дирборн

Видавництво: Эксмо
Код товару: 98811
444 грн
444

2 людини додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Мэри Дирборн

Видавництво: Эксмо

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

728 стр

ISBN

978-5-699-96528-1

Формат

162x235 мм

Мова

російська

Опис книги Эрнест Хемингуэй. Обратная сторона праздника. Первая полная биография

Фігура Ернеста Хемінгуея незмінно стає предметом суперечок, і вже за життя американського письменника її оточували міфи і легенди (автором яких нерідко бував він сам).
Однак ця книга, - перша біографія Хемінгуея, написана жінкою і з-за цього абсолютно нова. На відміну від інших біографів, колег-чоловіків, Мері Дірборн цікавили інші аспекти життя Папи, які, з її точки зору, наклали глибокий відбиток на його творчість - харизма (успадкована від матері), відносини з жінками і чоловіками і навіть такі делікатні питання , як прагнення письменника до експериментів з гендерними ролями і його одержимість андрогін.
Мері Дірборн не прагне в черговий раз запропонувати читачеві покритий глянцем міф - або зруйнувати його як, інші біографи. Вона дивиться на хемінгуеївські міф тверезим і по-жіночому цікавим поглядом і, спираючись на унікальні писемні джерела (в тому числі відкриті зовсім недавно архіви), скрупульозно відокремлює правду від вигадки, перш за все для того, щоб зрозуміти трагедію Хемінгуея, оскільки загибель письменника стала величезною втратою для американської - і світової - культури.
Буквально слідуючи за Хемінгуеєм по п'ятах, ретельно аналізуючи свідчення - особисте листування прозаїка з близькими і друзями, спогади сучасників, офіційні документи і художні твори, - Мері Дірборн розкриває перед читачем крок за кроком, в яких умовах і життєвих обставинах визрівав літературний талант Хемінгуея , як він досяг апогею слави, яким чином прийшов до морального розкладу і як спіткало його душевне захворювання, яке і підштовхнуло письменника до фатального кроку.

Відгуки про Эрнест Хемингуэй. Обратная сторона праздника. Первая полная биография

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Эрнест Хемингуэй. Обратная сторона праздника. Первая полная биография відгуки