Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Ньютон. Биография

Код товару: 96805

Автор: Питер Акройд

Видавництво: Альпина Паблишер
Код товару: 96805
205 грн
205

5 людин додали у Вишлист

Нема в продажі

Автор: Питер Акройд

Видавництво: Альпина Паблишер

Обкладинка

Тверда

К-ть сторінок

208 стр

ISBN

978-5-9614-6355-2

Формат

145х215 мм

Мова

російська

Опис книги Ньютон. Биография

Про що книга «Ньютон. Біографія »
Ісаак Ньютон - найбільший геній, чиї наукові погляди назавжди змінили наш світ. Якою людиною він був? Які обставини підштовхнули його до знаменитих відкриттів? Визнаний майстер біографічного жанру Пітер Акройд розповідає історію життя сина простого землевласника, який у віці 24 років вже придумав числення за допомогою нескінченно малих величин, розщепив білий світ на складові кольору і приступив до роботи над теорією всесвітнього тяжіння. З книги, повної історичних подробиць, ви дізнаєтеся, чому Ньютон написав «Математичні начала» на латині, навіщо він відклав видання «Оптики» на 30 років, як боровся з фальшивомонетниками на посаді зберігача Монетного двору і як змінив принцип наукового дослідження, будучи головою Королівського наукового товариства. Автор створює портрет великого вченого - людини честолюбного, непоступливого і безмежно відданого науці.

Чому книга «Ньютон. Біографія »гідна прочитання

  • Пітер Акройд з властивою йому захопленістю і пристрастю відтворює в найдрібніших деталях життя видатного співвітчизника Ісаака Ньютона.
  • Автор використовує листи, щоденники та інші історичні документи, які допомагають зрозуміти як непростий характер вченого, так і суть його революційних відкриттів.
  • Як син землевласника став першим вченим, який отримав лицарський титул? Історія з яблуком - вигадка чи правда? Чому його на дух не переносив перший королівський астроном і директор Грінвічській обсерваторії Джон Флемстид?

Для кого книга
Для тих, хто цікавиться історією відкриттів Ньютона і епохою становлення класичної механіки.

Відгуки про Ньютон. Биография

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Ньютон. Биография відгуки

Автори книги Ньютон. Биография

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-piter-akrojd-90x120.jpg
Английский писатель, блестящий стилист, знаток британских древностей, городских тайн и литературных загадок. Прочной основой его сюжетов служит добротный исторический анализ, но факты не сковывают... Подробнее