Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Mein kampf in Ukraine. Книга 1. Суддя-комуніст

Код товара: 683
Mein kampf in Ukraine. Книга 1. Суддя-комуніст книга купить

Автор: Игорь Зварыч

Издательство: Саммит-Книга
Код товара: 683
100 грн
100

44 человека добавили в Вишлист

Ожидается
Ожидаем поставку до 14 дней. Сроки уточняйте у менеджера

Автор: Игорь Зварыч

Издательство: Саммит-Книга

Переплет

Твердый

К-во страниц

256 стр

ISBN

978-617-661-062-5

Формат

145х215мм

Язык

украинский

Описание книги Mein kampf in Ukraine. Книга 1. Суддя-комуніст

Життя сповнене боротьби та несправедливості. Брехня и Фальш – два правителі, що полонили сучасність. Я дивлюся на створене ними пекло і мене переповнює почуття: я хочу боротися. Боротися та перемагати. Мене не зупинять грати тюремної камери, адже думку не можна спинити, вона шириться неначе світло.

Суттю трилогії є Моя Боротьба з-за стін тюремної камери проти павутиння інтриг та брехні, що зробили полоненого не тільки з мене, а й з усього суспільства Радянського Союзу та сучасної України.

Я бачив систему зсередини. Перед моїми читачами – публічна сповідь колишнього судді районного, обласного, апеляційного суду та  адміністративної юстиції на Галичині.

«Суддя-комуніст», «Суддя-націоналіст», «... Не на життя, а на смерть» – книги про зворотню сторону судової систему Радянського Союзу та сучасної України. Це сповідь про вітчизняні каземати та про людей, які потрапили туди. Mein Kampf inUkraine – ця назва не є рекламним трюком. Весь жах реально існуючої ситуації, який я побачив насправді схожі на звуки крокуючої армії Фюрера. Наклепи, судові справи «на замовлення», тисячі невинних людей, ізольованих від нормального життя за гратами із-за брехні та наклепів сексотів КДБ-СБУ за вказівкою найвищих посадовців України. Ідеологія фашизму не залишилася десь позаду, на ганці історії. Вона поруч.

В трилогії я послідовно і детально аргументую методологію боротьби з вовкулаками від влади. Я бажаю привернути увагу громадськості, сучасної української спільноти до реально існуючої проблеми. Mein Kampf inUkraine – це інструмент, який може дати комусь надію в його особистій боротьбі.

Проти брехні можна боротися виключно правдою. Цей лікарський засіб має гіркий присмак, але він є єдиним дієвим засобом. Люди мають право знати, хто керує ними. Українці мають право знати, що насправді представляють з себе три правлячі гілки влади.

Сьогодні читачу пропонується перша книга трилогії – «Суддя-комуніст».

Отзывы о Mein kampf in Ukraine. Книга 1. Суддя-комуніст

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Mein kampf in Ukraine. Книга 1. Суддя-комуніст отзывы

Авторы книги Mein kampf in Ukraine. Книга 1. Суддя-комуніст

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-igor-zvarych-90x120.jpg
Бывший судья из Львова Игорь Зварыч, осужденный за взяточничество, написал книгу "Mein Kampf in Ukraine"