Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Малі гіганти. Компанії, що обрали велич, а не розмір

Код товара: 100741

Автор: Бо Бёрлингем

Издательство: КМ-Букс
Код товара: 100741
162 162 грн

5 человек добавили в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Бо Бёрлингем

Издательство: КМ-Букс

Переплет

Твердый

К-во страниц

320 стр

ISBN

978-617-7535-96-5

Формат

145х217 мм

Язык

украинский

Описание книги Малі гіганти. Компанії, що обрали велич, а не розмір

Це аксіома бізнесу, що успішні компанії збільшують свої доходи та прибутки з року в рік. Тим не менш, ми не помічаємо, як деякі підприємства зуміли позбутися тиску безконечного зростання і поставили перед собою іншу мету в бізнесі. Вони створюють чудові місця для роботи, забезпечують якісне обслуговування клієнтів, роблять значний внесок у свої громади та шукають кращі способи прожити людське життя.
У "Малих гігантах", журналіст Бо Бьорлінгем розкриває нам секрети чотирнадцяти успішних компаній, які наважилися поставити собі бізнес-ціль самостійно. Це Anchor Brewing, найперша в світі крафтова броварня; CitiStorage Inc., елітний сервіс зберігання речей і архівів; Clif Bar & Co., виробник енергетичних батончикі та інших харчових продуктів; Righteous Babe Records, студія, заснована співачкою та авторкою пісень Ані Діфранко; Union Square Hospitality Group, компанія ресторатора Денні Мейєра; спільнота підприємств Zingerman's, що включає в себе всесвітньо відомий гастроном Zingerman's Deli у Енн-Арбор. Бьорлінгем показує, як керівники цих компаній - малих гігантів - повною мірою усвідомили альтернативні шляхи і обрали той, який допоміг їм створити саме той бізнес, який вони хочуть. Усі ми, робить висновок Бьорлінгем, виграємо, якщо піддаватимемо сумніву звичні критерії успіху в бізнесі.

Отзывы о Малі гіганти. Компанії, що обрали велич, а не розмір

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Малі гіганти. Компанії, що обрали велич, а не розмір отзывы

Авторы книги Малі гіганти. Компанії, що обрали велич, а не розмір

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-bo-burlingham-90x120.jpg
Главный редактор популярного журнала о бизнесе Inc., автор нескольких бизнес-бестселлеров. Его статьи публиковались в Esquire, Harper’s, Boston Magazine и других ведущих изданиях.