Людство. Оптимістична історія
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Нас вчать, що люди за своєю природою егоїсти й керуються насамперед власними інтересами. Але що, якщо це неправда? Бестселер Рутґера Бреґмена пропонує новий погляд на останні 200 000 років людської історії, намагаючись довести, що ми налаштовані на доброзичливість і співпрацю, а не на конкуренцію.
Ця книжка розвінчує низку експериментів про те, що люди в критичних умовах будуть поводитися підло, егоїстично та думати тільки про себе. Натомість автор подає маловідомі реальні історії, які свідчать про протилежне. Наприклад, про братів-близнюків, які опинившись на різних сторонах боротьби під час апартеїду в ПАР, врешті об’єдналися разом з Нельсоном Манделою заради миру, або групу з шести дітей, які опинилися на безлюдному острові внаслідок корабельної катастрофи, але вижили завдяки співпраці.
Повірити у доброту людей не так вже й легко, адже навколо нас чимало історій про злочини, обман і зради. Та навіть якщо заяви Рутґера Бреґмена сьогодні звучать надто революційно, то трохи оптимістичного погляду на людство нам точно не завадить.
Чому варто прочитати книжку «Людство. Оптимістична історія»?
- Ця книжка доводить: людство процвітає в умовах кризи, а наші вроджена доброта і співпраця були найбільшими факторами такого довгострокового успіху людей як виду.
- Рутґер Бреґмен реконструює історію людства, починаючи із виникнення людини розумної та демонструє, що інстинкт допомагати один одному має стійку еволюційну основу.
- Автор розвінчує наукові дослідження, які стверджують, що людська природа є лихою та небезпечною. Найвідоміші з них — це експеримент Стенфордської в'язниці та експеримент Мілграма. Книжка стала бестселером у світі та увійшла до 50-ти кращих нонфікшн книжок за версією The Washington Post.