Роб Гіффорд — британський радіокореспондент і журналіст. Він має ступінь з китайських студій Даремського університету та диплом з регіональних студій (Східна Азія) Гарвардського університету. Він почав вивчати китайську мову (мандарин) у 1987 році, перебуваючи в Китаї. Гіффорд три роки працював у Всесвітній службі BBC.
У Сполучених Штатах він два роки пропрацював у WGBH у Бостоні. З 1999 по 2005 рік Гіффорд був кореспондентом Національного громадського радіо (NPR) у Китаї. Він взяв відпустку з NPR, щоб написати свою першу книгу «Китайська дорога» (2007; ISBN 1-4000-6467-8), яка була заснована на його шеститижневій подорожі Національною автомагістраллю 312, «материнською дорогою» Китаю протяжністю 3000 миль (4800 кілометрів), що простягається від Шанхаю до пустелі Гобі.
Спочатку Гіффорд висвітлював цю подорож у семисерійному радіосеріалі для програми NPR «Ранкове видання», як один зі своїх останніх журналістських проектів у Китаї. Гіффорд зараз є редактором китайського відділу видання The Economist (з серпня 2011 року), а раніше був керівником лондонського бюро NPR.
Китайський шлях. Подорож у майбутнє
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Сьогодні Китай — країна глобалізації, ефективної економіки та споживчого буму. Але це лише верхівка айсбергу, за якою приховано правду, що її можна побачити за межами модернізованих міст. У цій дивовижній книжці відомий кореспондент Національного громадського радіо Роб Ґіффорд розповідає про те, як він подолав відстань понад 3000 кілометрів Трасою 312 від Шанхая до кордону з Казахстаном, розмовляючи зі збіднілими селянами, водіями та навіть тибетськими ченцями.
Автор висвітлює сучасне життя Китаю в усіх його суперечностях. Ця книжка містить реальні історії з життя та побуту простих китайців, аналізуючи які автор ставить собі й кожному з нас запитання: чи справді Китай — наступна світова супердержава? Що станеться з її культурними традиціями? І нарешті, хто ж вони — пересічні китайці ХХІ століття?