Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Крадіжка, або Біле сонце Криму

Код товара: 99173
Крадіжка, або Біле сонце Криму книга купить

Автор: Наташа Влащенко

Издательство: Фолио
Код товара: 99173
254 254 грн

6 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Наташа Влащенко

Издательство: Фолио

Переплет

Твердый

К-во страниц

416 стр

ISBN

978-966-03-7866-7

Формат

170х245 мм

Вес

900 г

Язык

украинский

Описание книги Крадіжка, або Біле сонце Криму

Книга «Крадіжка, або Біле сонце Криму» відомої української журналістки і телеведучої Наташі Влащенко присвячена одній з найтрагічніших подій в історії сучасної України - віроломному захопленню Криму Російською Федерацією.

Про те, як це було, розповідають люди, що знаходилися безпосередньо в епіцентрі подій зими-весни 2014 року: О.В. Турчинов, О.Т. Кіхтенко, А.Б. Аваков, С.Т. Полтарак, І.П. Смешко, В.О. Наливайченко, Р.А.Чубаров і багато інших представників влади, а також, звичайно, жителі Криму. Розповідь журналістки супроводжується фотохронікою кримських подій, що допомагає читачеві зримо уявити, як велася підготовка Росією анексії Криму, як на півострові з'явилися «зелені чоловічки», як відбувалося захоплення влади і проводився так званий референдум про приєднання Криму до Росії.

У додатку до книги представлений протокол засідання РНБО України, присвячений подіям у Криму, а також нарис директора Національного інституту стратегічних досліджень академіка В.П. Горбуліна «Крим. Війна: передумови російської агресії».

Ця книга спонукає до глибокого осмислення кримських подій. Причому питання «що робити?», як пише академік Горбулін, набагато важливіше за питання «хто винен?».

Отзывы о Крадіжка, або Біле сонце Криму

Крадіжка, або Біле сонце Криму отзывы