Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Крадіжка, або Біле сонце Криму

Код товара: 99173
Крадіжка, або Біле сонце Криму книга купить

Автор: Наташа Влащенко

Издательство: Фолио
Код товара: 99173
254 254 грн

6 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Наташа Влащенко

Издательство: Фолио

Переплет

Твердый

К-во страниц

416 стр

ISBN

978-966-03-7866-7

Формат

170х245 мм

Вес

900 г

Язык

украинский

Книга «Крадіжка, або Біле сонце Криму» відомої української журналістки і телеведучої Наташі Влащенко присвячена одній з найтрагічніших подій в історії сучасної України - віроломному захопленню Криму Російською Федерацією.

Про те, як це було, розповідають люди, що знаходилися безпосередньо в епіцентрі подій зими-весни 2014 року: О.В. Турчинов, О.Т. Кіхтенко, А.Б. Аваков, С.Т. Полтарак, І.П. Смешко, В.О. Наливайченко, Р.А.Чубаров і багато інших представників влади, а також, звичайно, жителі Криму. Розповідь журналістки супроводжується фотохронікою кримських подій, що допомагає читачеві зримо уявити, як велася підготовка Росією анексії Криму, як на півострові з'явилися «зелені чоловічки», як відбувалося захоплення влади і проводився так званий референдум про приєднання Криму до Росії.

У додатку до книги представлений протокол засідання РНБО України, присвячений подіям у Криму, а також нарис директора Національного інституту стратегічних досліджень академіка В.П. Горбуліна «Крим. Війна: передумови російської агресії».

Ця книга спонукає до глибокого осмислення кримських подій. Причому питання «що робити?», як пише академік Горбулін, набагато важливіше за питання «хто винен?».

Крадіжка, або Біле сонце Криму отзывы