Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Долина богів. Історії з Кремнієвої долини

Код товара: 100460
Долина богів. Історії з Кремнієвої долини книга купить

Автор: Олександра Вулф

Издательство: Yakaboo Publishing
Код товара: 100460
160 грн
160

3 человека добавили в Вишлист

На складе

Автор: Олександра Вулф

Издательство: Yakaboo Publishing

Переплет

Мягкий

К-во страниц

288 стр

ISBN

978-617-7544-03-5

Формат

145x200 мм

Язык

украинский

Описание книги Долина богів. Історії з Кремнієвої долини

Це книжка про місце, де навіть XXI століття вийшло з моди — так далеко вперед дивляться мешканці Кремнієвої долини. Саме тут, у Сан-Франциско та у містах Затоки Сан-Франциско, вдруге за останні півстоліття відбувається маштабна культурна революція, яка радикально змінює життя планети. І якщо в 1960-х роках про тодішню революцію писав Том Вулф, то про наших сучасників пише його донька, журналістка Александра Вулф.

У центрі її оповіді — не хіппі, а юні стартапери, учасники й учасниці стипендіальної програми легендарного інвестора Пітера Тіля, які отримали від його фундації 100 тисяч доларів з умовою покинути школу, відмовитися від навчання в коледжі на час програми і заснувати власну компанію. У них багато спільного з тими, хто здійснював культурну революцію у 60-х: вони живуть комунами, експериментують зі стилем життя і прагнуть змінити світ, але пристрасть, якій вони віддаються, інша — робота. Як і тоді, не всі кумири виправдовують очікування, не всі мрії збуваються і не всі амбіції виявляються досяжними. А тим часом Кремнієва долина й надалі живе найсміливішими амбіціями і мріями, навіть мріями про докорінну зміну людства як виду.

Отзывы о Долина богів. Історії з Кремнієвої долини

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Долина богів. Історії з Кремнієвої долини отзывы

Авторы книги Долина богів. Історії з Кремнієвої долини

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-oleksandra-vulf-90x120.jpg
Олександра Вулф  — штатна кореспондентка газети The Wall Street Journal, авторка тижневої колонки “Weekend Confidential”. Після закінчення Університету Дюка працювала репортеркою для New York... Подробнее