Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Девайс №1. Таємна історія iPhone

Код товара: 100724
Девайс №1. Таємна історія iPhone книга купить

Автор: Брайан Мерчант

Издательство: BookChef
Код товара: 100724
195 грн
195

2 человека добавили в Вишлист

На складе

Автор: Брайан Мерчант

Издательство: BookChef

Переплет

Твердый

К-во страниц

512 стр

ISBN

978-617-7559-05-3

Формат

128x200 мм

Вес

5 г

Язык

украинский

Описание книги Девайс №1. Таємна історія iPhone

ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ

  • Книга рекомендована провідною Бізнес-Школою МІМ
  • Друга книга в списку найкращих бізнес-книг за версією Financial Times та McKinsey
  • Історія "народження" легендарного девайсу безпосередньо від працівників компанії і експертний прогноз щодо майбутнього iPhone

АНОТАЦІЯ

Ми знаємо iPhone як пристрій, який змінив світ і все довкола від нашого спілкування один з одним до мандрівок, управління бізнесом, здійснення закупів і перегляду телепередач. Здавалося б, що цей упакований у тонкому профілі ґаджет — ніщо інше, як захоплююча, неймовірна історія наукових, технологічних і ділових відкриттів.

Однак ця книга — не просто історія створення першого в світі (і досі унікального) смартфона iPhone, що поєднав у собі телефон, медіапрогравач та інтернет-комунікатор. Це розповідь про людей, завдяки яким Apple перетворилася на одну з найбагатших компаній світу: від наукових фантастів і програмістів до шанхайських робітників і африканських дітей, які в жахливих умовах, щомиті ризикуючи життям, видобувають нагора складові iPhone. А також це правда про екологічну ціну, яку ми сплачуємо заради можливості перебувати на зв’язку у різних куточках земної кулі.

РЕЦЕНЗІЇ

Ніхто не знає, як створювався iPhone. Компанія Apple не любить говорити про процес своїх розробок, тому багато деталей залишаються невідомими. iPhone – сакральний пристрій, який справді змінив життя людини. Корисно знати, як він з’явився на світ, які конфлікти виникали під час роботи над ним і як компанія надихнулася ідеєю його створення.

Журналіст Брайан Мерчант поговорив з інженерами і дизайнерами Apple, які брали участь у розробці оригінального iPhone, і написав про це книгу. Financial Times включила її до короткого списку номінантів на премію «Бізнес-книга року». Раджу прочитати цю історію всім людям, які цікавляться технологіями і самі прагнуть створювати щось нове. Ірина Тихомирова, Президент бізнес-школи «МІМ-Київ»

Отзывы о Девайс №1. Таємна історія iPhone

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Девайс №1. Таємна історія iPhone отзывы

Авторы книги Девайс №1. Таємна історія iPhone

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-brajan-merchant-90x120.jpg
Брайан Мерчант - журналіст, продюсер та автор, що у своїх роботах зосереджується на науці та технологіях. Брайан працює редактором журналу Vice Media’s Motherboard, а його роботи публікувалися в... Подробнее