Bizlit +380995622563
Немає в наявності

Стив Джобс

Код товару: 4488
Стив Джобс книга купить

Автор: Мария Сердюк

Видавництво: Агенция АЙПИО
Код товару: 4488
209 грн
209

20 людин додали у Вишлист

Очікується
Наявність не раніше, ніж через 30 днів

Автор: Мария Сердюк

Видавництво: Агенция АЙПИО

Обкладинка

М'яка

К-ть сторінок

160 стр

ISBN

978-617-7342-08-2

Формат

170х227 мм

Мова

російська

Опис книги Стив Джобс

Перед вами третя книга з серії мотивуючих біографій найуспішніших людей. Її можуть читати як батьки, так і самі діти.
Це незвичайна серія. Вона написана в захоплюючій і доступній формі, щоб бути зрозумілою і цікавою дитині. У головних ролях - знамениті особистості, які домоглися видатних результатів, завдяки наполегливій праці і невичерпної віри в себе. В кінці кожного розділу - добірка запитань-вправ, які допоможуть дитині зробити правильні висновки і запам'ятати найважливіше.
Книги серії «Дивовижні особистості для дітей» навчать дитину досягати цілей, не боятися труднощів, ніколи не здаватися і завжди вірити в успіх!

Перед вами історія про легендарну людину, який подарував світові комп'ютер з клавіатурою, багатьма улюблену техніку Apple, а також мультфільми студії Pixar. Познайомте вашої дитини з видатним Стівом Джобсом, його дитинством, дорослим життям і творчістю! Завдяки цій книзі дитина дізнається про те, як створювалися всі ті дивовижні речі, які оточують його зараз.
Читайте дітям, поки вони маленькі. Такі моменти - одні з найбільш емоційних і запам'ятовуються. Коли ви читаєте дитині - він відчуває вашу турботу і увагу. Любіть своїх дітей! Говоріть їм про це! Читайте для них!

Що читати дитині поки він маленький? Це питання задає собі кожен батько.
Виховання маленької людини - справа СУПЕР великої важливості і відповідальності.
Діти мислять не так, як ми, батьки. Звичайні книги їм не цікаві і не зрозумілі. Тому я загорівся ідеєю створити серію книг для дітей. Щоб вчити своїх дітей головним істин життя: доброту, любов, сімейних цінностей, дружбу ... І щоб їм було цікаво! І головне: щоб вони запам'ятали прочитане і навчилися застосовувати це в житті.
Я раджу цю дитячу серію кожному усвідомити батькові! Я сам читав своїм дітям все книги цієї серії. Це дивовижна серія. Вона вчить дітей правильного життя. Допомагає їм зрозуміти складний для них світ. Вчить, як робити можна і як не можна. Як домагатися в житті цілей. І багато чого іншого. Для цього в кожному розділі передбачені питання-вправи.
Обов'язково читайте своїм дітям! Читайте разом з ними. Читайте самі. Читання - це кращий розвиток і головний важіль для супердосягненнями в життя!
Я знаю - Ти можеш.

Відгуки про Стив Джобс

0 / 5


5 зірок

0

4 зірки

0

3 зірки

0

2 зірки

0

1 зірка

0


Стив Джобс відгуки