Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Чорнобиль. Історія ядерної катастрофи

Код товара: 110280
Чорнобиль. Історія ядерної катастрофи книга купить

Автор: Сергій Плохій

Издательство: Фолио
Код товара: 110280
335 грн
335

0 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Сергій Плохій

Издательство: Фолио

Переплет

Твердый

К-во страниц

400 стр

ISBN

978-966-03-8922-9

Язык

українська

Описание книги Чорнобиль. Історія ядерної катастрофи

Ця книга є першою історією Чорнобильської катастрофи від вибуху 26 квітня 1986 року до закриття станції у грудні 2000-го. Чим для України був Чорнобиль? Національною трагедією, величезною психологічною травмою, важкою ношею для економіки. Чорнобиль вибухнув не тільки через помилки персоналу, нехтування правилами безпеки і проблемами з конструкцією реактора, але також через систему, яка обгородила ядерну енергетику завісою секретності.

Радянська система не дозволяла поширювати інформацію про попередні аварії навіть серед фахівців. Це зробило нову масштабну аварію неминучою. Сьогодні реактори чорнобильського типу вже не будують, але авторитарні режими, які тримають повний контроль над інформацією, усе ще існують. Зрештою, і в Україні досі виробляють майже 50 % усієї електроенергії на атомних станціях. Нам є чим поділитися зі світом стосовно досвіду Чорнобиля, але є над чим задуматися і самим.

Отзывы о Чорнобиль. Історія ядерної катастрофи

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Чорнобиль. Історія ядерної катастрофи отзывы

Авторы книги Чорнобиль. Історія ядерної катастрофи

image/data/avtor/no_avtor.jpg
Сергій Плохій — професор історії і директор Українського наукового інституту Гарвардського університету, один із провідних фахівців з історії Східної Європи, входить до наукової ради Українського... Подробнее