Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Apple зсередини

Код товара: 2912
Apple зсередини книга купить

Автор: Адам Лашинськи

Издательство: Брайт Букс
Код товара: 2912
98 98 грн

19 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Адам Лашинськи

Издательство: Брайт Букс

Переплет

Твердый

К-во страниц

176 стр

ISBN

978-966-2665-14-7

Формат

170х240 мм

Язык

украинский

Описание книги Apple зсередини

Як насправді працює Apple: найдивовижніша, найпотаємніша американська компанія.

Якщо Apple Inc. - це відповідь Кремнієвої Долини шоколадній фабриці Віллі Вонки, то автор Адам Лашинськи дає читачам золотий квіток, щоби вони могли потрапити за казкові ворота. Ця книжка побудована на численних інтерв'ю й пропонує ексклюзивну нову інформацію про те, як Apple використовує секретність, підсвітність і химерну структуру управління, щоби найдорожча відкрита акціонерна компанія в світі - зі 100 мільярдами доларів прибутку й понад 50 тисячами працівників - залишалася настільки ж спритною і повороткою, як і будь-який стартап.

Виявляючи те, що новий генеральний директор Apple Тім Кук називає "нашою магією", Лашинськи показує, як успіх Apple заперечує чимало загальних концепцій управління, котрі сьогодні викладаються у ключових бізнес-школах. Або ж, як висловив це один шанований професор бізнесу, "Apple - наче джміль. Вона б не мала літати, але літає".

Отзывы о Apple зсередини

Apple зсередини отзывы

Авторы книги Apple зсередини

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/adam-lashinski-90x120.jpg

Старший вiльний редактор у Fortune, де пише про Кремнiєву Долину та Волл-стріт. У штаті цього часопису він працює з 2001 року - там були надруковані його ключові статті про Apple,... Подробнее