Джеремі Блек є професором історії Ексетерського університету та автором або редактором понад сімдесяти книг, у тому числі «Кембриджський ілюстрований атлас війни», «Друга світова війна: військова історія» та «Сімдесят великих битв усіх часів» і «Великі військові лідери та їхні кампанії».
A Brief History of Britain (1851-2021)
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Від Великої виставки, де демонструвалися національні досягнення Британії в 1851 році, до церемонії відкриття Олімпіади в Стратфорді в 2012 році і далі до Brexit, проникливе дослідження трансформації сучасної Британії. Цей переглянутий і оновлений четвертий і останній том стислої серії «Коротка історія Британії» починається в спеціально збудованому Кришталевому палаці, що втричі перевищує довжину собору Святого Павла, у Гайд-парку на початку другої половини дев’ятнадцятого століття.
Велика виставка, що в ній відбулася, ознаменувала високу точку британського національного досягнення, на передньому краї промислової революції, в центрі великої імперії, з королевою Вікторією, яка ще правитиме п’ятдесят років. Це був час впевненості в майбутньому та бурхливого патріотизму щодо ролі Великобританії в ньому. Початок Другої світової війни в 1939 році став переломним моментом через великі зміни, які вона сповістила про глобальне становище Великобританії.
На піку свого розвитку, захищена наймогутнішим у світі флотом, Британська імперія простягалася від Австралазії до Канади, від Гонконгу та Індії до Південної Африки та від Ямайки до Фолклендських островів. Тепер імперії більше немає: фундаментальна зміна не лише для світу, а й для Британії. Друга світова війна була виграна, але вона виснажила Великобританію і поклала початок її національного занепаду.
Блек тісно пов’язує культурні та політичні події – транспорт, охорону здоров’я, міграцію та економічні та демографічні чинники – щоб зрозуміти, наскільки пористими та мінливими можуть бути прояви національної цивілізації, і зрозуміти такі теми, як перемога міста над селом, міжнародний вплив Британії та перехід від домінування ринку на рубежі дев’ятнадцятого століття до зростаючого значення держави. Важливо те, що він також розглядає те, як публічна історія представляла минуле нації, і те, як зміни та різні погляди на це минуле є центральними аспектами нашої спільної історії.