Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Зів'ялі квіти викидають

Код товара: 105053
Зів'ялі квіти викидають книга купить

Автор: Ірен Роздобудько

Издательство: Нора-Друк
Код товара: 105053
139 грн
139

1 человек добавил в Вишлист

Нет в продаже

Автор: Ірен Роздобудько

Издательство: Нора-Друк

Переплет

Твердый

К-во страниц

288 стр

ISBN

978-966-8659-93-5

Язык

українська

Описание книги Зів'ялі квіти викидають

Зів’ялі квіти, які зберігаються в душі у вигляді жалю за минулим або нездійсненним, треба викидати. Про це — історія двох актрис, колишніх «зірок» радянського кіно, і однієї молодої жінки, яка доглядає за ними в притулку для самотніх акторів.

Все життя ці актриси запекло ворогували між собою, адже були суперницями в коханні до чоловіка, який виявився не вартим любові та самопожертви. І тільки наприкінці життя обидві зрозуміли, що могли б бути… найкращими і найвірнішими подругами.

Молода головна героїня роману так само переживає особисту драму, але завдяки мудрості своїх підопічних усвідомлює, що життя, яким би воно не було, — прекрасне, його не варто марнувати на тимчасову метушню. І… стає переможницею престижного європейського кінофестивалю. Сентиментальна історія з глибоким підтекстом, притаманним творчості Ірен Роздобудько.

Отзывы о Зів'ялі квіти викидають

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Зів'ялі квіти викидають отзывы

Авторы книги Зів'ялі квіти викидають

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/image2/rozdobudko-iren-90x120.jpg
«Сучасні підлітки набагато розумніші за тих, якими були ми в їхньому віці. У них є самостійне мислення, часом відмінне від мислення їхніх же батьків. Вони розкуті, допитливі, технічно грамотні.... Подробнее