Ернст Юнґер — німецький письменник, публіцист, націонал-революціонер та ентомолог. Ідеолог консервативної революції. Бойовий офіцер, учасник Першої та Другої світових воєн. Організатор багатьох націонал-революційних культурних середовищ, які забезпечили перемогу правих та консерваторів над ваймарським демократичним лібералізмом,соціал-демократами та комуністами до 1933 року.
На ґрунті своїх ранніх радикальних, націоналістичних, анти-демократичних таелітарних творів вважається деякими німецькими критиками предтечею націонал-соціалізму, тоді як інші критики висловлюють менш радикальні оцінки й зараховують Юнґера щонайбільше до реакційних кіл.
На початку 1930-х років Юнґер дистаціювався від ідеології націонал-соціалізму через усвідомлення тоталітарної бездуховності цього масового руху.
Війна як внутрішнє переживання
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
«Війна як внутрішнє переживання» – це друга книга Ернста Юнґера, німецького офіцера та письменника. У цьому творі, як і в його відомих мемуарах «У сталевих грозах», ідеться про Західний фронт Першої Світової. Натомість тут Юнґер уже з перспективи 1920-х робить спробу філософського осмислення війни: розмірковує над тим, як війна змінює людину, як впливає на кохання, мистецтво, літературу, політику – і пояснює, чому помиляються пацифісти.