Bizlit +38 (099) 562-25-63
Тіні забутих предків. Новели

Тіні забутих предків. Новели

495 грн
495
2 людини додали у Вишлист
Очікується
Очікуємо поставку до 14 днів. Терміни уточнюйте у менеджера
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 280 стр
ISBN 978-617-8257-08-8
Формат 130х200 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

«Тіні забутих предків» — це історія кохання двох нащадків ворожих родин, таких собі українських Ромео і Джульєтти — Івана й Марічки, що розгортається посеред карпатських гір. Власне самі Карпати у цьому тексті виступають неначе окремим персонажем, переповненим легендами та духами. Коцюбинський надзвичайно відповідально поставився до відтворення світу гуцульських вірувань і традицій.

Він досліджував побут і говірки гуцульських сіл, укладав словнички, шукав місцеві квіти й трави, ходив на весілля та інші традиційні ритуали. Усе це, аби максимально достовірно передати атмосферу того куточка світу. Чугайстер, щезник, мавка і мольфари, які закликають негоду.

А поряд з цим кохання, важкий вибір між любовʼю небесною та любовʼю земною. Вигадане і справжнє, язичницьке та християнське, усе сплітається в одну історію, де духи правлять людиною, людина — духами, а сама реальність стає частиною міфу.

Показати повністю
Відгуки про Тіні забутих предків. Новели
0 / 5
Залишити відгук
Михайло Коцюбинський
Avatar

Михайло Коцюбинський (1864, Вінниця, Подільська губернія, Російська імперія — 1913, Чернігів, Російська імперія) — видатний український письменник, громадський діяч, голова «Просвіти» в Чернігові, титулярний радник. Батько Юрія, Оксани, Ірини та Романа Коцюбинських.

В українську літературу ввійшов як майстер психологічної прози. Вершинами його художнього стилю критики вважають «Fata Morgana», «Що записано в книгу життя» (1910), «Тіні забутих предків» (1911). У своїх останніх новелах доповнив свій характерний стиль елементами неоромантизму.

Інші книжки цього автора

Джерело української класики

Тарас Шевченко, Іван Франко, Михайло Коцюбинський, Леся Українка, Іван Котляревський

150 грн

Скоро у продажу

Тіні забутих предків

Михайло Коцюбинський

Скоро у продажу

Тіні забутих предків

Михайло Коцюбинський

240 грн

Вже їде до нас

Тіні забутих предків

Михайло Коцюбинський

161 грн

На складі

Михайло Коцюбинський. Вибрані твори

Михайло Коцюбинський

280 грн

На складі

Тіні забутих предків (проілюстровано кадрами з фільму)

Михайло Коцюбинський

170 грн

На складі

Різдвяна класика

Тарас Прохасько, Микола Гоголь, Юрій Андрухович, Панас Мирний, Михайло Коцюбинський, Леся Українка, Любко Дереш, Василь Стефаник

800 грн

Очікується

Ви дивились

Фотографії