Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

The Analects of Confucius

The Analects of Confucius

444 грн
444
0 людей додали у Вишлист
Очікується
Дата надходження поки не відома
Обкладинка Суперобкладинка
К-ть сторінок 128 стр
ISBN 978-139-883-446-0
Формат 110х175 мм
Мова англійська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay
«Аналекти» – це збірка висловів Конфуція, зібраних його учнями невдовзі після його смерті в 497 році до нашої ери. Разом вони виражають філософію, або моральний кодекс, за яким, на думку Конфуція, одного з найгуманніших мислителів усіх часів, повинна жити кожна людина.

Відстоюючи ідеали мудрості, самопізнання, мужності та любові до ближнього, він стверджував, що прагнення до чесноти має бути найвищою метою кожної людини. І хоча слідування Шляху, або істині, може не призвести до негайної чи матеріальної вигоди, Конфуцій показав, що воно, тим не менш, може принести власні потужні та тривалі духовні винагороди.

Це видання містить детальний вступ, що досліджує концепції оригінального твору, бібліографію та глосарій, а також додатки про самого Конфуція, «Аналекти» та учнів, які їх склали. 
Показати повністю
Відгуки про The Analects of Confucius
0 / 5
Залишити відгук
Конфуцій
Великий філософ, чиє вчення лягло в основу конфуціанства, народився 551 року до н.е. Під час народження він отримав ім'я Кун-фу-цзи. Мати майбутнього мислителя не сумнівалася, що на світ має з'явитися велика людина. Досить рано у Конфуція відкрився талант провісника. А також здатність до навчання, книги зі складними науками він проковтував, як казки, і найкраще у школі склав випускні іспити. Тому дуже рано стався зліт кар'єрними сходами — вже в 17 років Конфуцій став охоронцем державних комор, а незабаром і худоби. А за вісім років після цього Конфуцій заснував школу.
 
Слава про нього поширилася по різних царствах, і незабаром він став міністром правосуддя, обійнявши найвідповідальнішу державну посаду. Але його слава не давала спокою багатьом, і постійні інтриги спровокували зрештою відхід Конфуція з посади. Він пішов проповідувати країною. Він доносив свої заповіді до всіх, хто був готовий його слухати, але ніде не зупинявся надовго, вважаючи, що його місія — стати наставником народу, а не конкретних людей. І вчив він багатьох і своїм прикладом теж, оскільки вів життя надзвичайно моральне і гідне, ніколи не йде в розріз з його вченням. Помер Конфуцій у віці 72 років, в 479 до н.е., заздалегідь передбачивши свою смерть.

Інші книжки цього автора

Вислови. Конфуцій

Конфуцій

180 -10% 162 грн

На складі

Комплект Вислови. Конфуцій + Розмисли. Наодинці з собою

Конфуцій, Марк Аврелій

510 -5% 484 грн

На складі

Конфуцій. Афоризми та вислови

Конфуцій

Очікується

The Analects

Конфуцій

518 грн

Очікується

Ви дивились

Фотографії