Курт Воннеґут, один з найвідоміших американських прозаїків ХХ століття. Головний парадокс художнього методу Воннеґута полягає в тому, що про найтрагічніші моменти людського життя він розповідає з гумором. Його твори – це зіткнення глибокого філософського змісту з зовнішньою карнавальністю. Гротеск, сатира, іронія, парадокси створюють ефект обманутого очікування, щоб показати алогізм людських вчинків та зруйнувати стереотипи. Курт Воннеґут помер 11 квітня 2007 року в Нью-Йорку.
Синя Борода. Автобіографія Рабо Карабекяна (1916–1988)
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Перед вами вигадана автобіографія американського художника Рабо Карабекяна. Йому сімдесят один, він вдівець, живе самотою в розкішному будинку на Лонґ-Айленді. Якось Рабо зустрічає на березі океану жінку і, несподівано для самого себе, запрошує її до свого маєтку. Гостя — невгамовна Цірцея Берман, авторка суперпопулярних романів — докорінно змінює життя Карабекяна.
Вона примушує дивакуватого художника писати автобіографію, а він не може опиратися. І ось Рабо пригадує батьків — вірменських імміґрантів, які врятувалися під час першого у ХХ столітті геноциду; роки навчання живопису в Нью-Йорку, своє перше кохання та службу в армії під час Другої світової війни; німецький полон і похмурі сутінки нацизму у Європі; повернення з війни, нещасливе одруження, кар’єру митця та дружбу з художниками нью-йоркської школи абстрактного експресіонізму.
А тим часом Цірцеї кортить дізнатися, що ж ховає під надійними замками у картопляній коморі Рабо: таємницю, яка бентежить мистецтвознавців і колекціонерів у всьому світі… «Синя Борода» — яскравий приклад непересічної майстерності Воннеґута-оповідача: жахливі сцени злочинів проти людства переплітаються з комічними і ґротескними епізодами, гіркота розчарувань чергується з обнадійливою вірою в торжество добра, а мудра іронічність підкреслює глибоке співчуття.