Сергій Батурин — псевдонім українського письменника, автора романів і повістей, поезій та публіцистичної хроніки "Українські невільники Третього рейху", лауреата низки літературних премій. За освітою Сергій Батурин - філолог. Дебютував у 2001 році виданням історичного роману «Охоронець» і одразу ж отримав за нього премію «Коронація слова».
Список нагород автора доволі великий — переможець конкурсу літературного часопису "Дніпро" (2009), літературного фестивалю "Просто так" в номінації "Проза" (2010) і Всеукраїнського конкурсу “Найкраща книга України” у номінації "Проза" (2014), він лауреат літературної премії імені В.Короленка (2014). Книги Сергія Батурина наче закодовані на успіх - його роман "Вакансія для диктатора", який був виданий у 2015 р. було названо Книгою дня Інтернет-видання "Літакцент", Книгою тижня національного тижневика "День", вона увійшла до ТОП 10 книг львівського Форуму від газети "Дзеркало тижня", ТОП-10 книжкових новинок від українських письменників видання depo.ua і ТОП-10 головних книг зими від українських авторів проекту Styler.
У 2016 році роман Сергія Батурина «Шизґара» посів ІІІ місце в номінації «Романи» Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». За свою літературну творчість він також отримав відзнаку міжнародного академічного рейтингу "Золота Фортуна" та почесну відзнаку Національної Спілки письменників України у 2010 році. У тій чи іншій іпостасі Київ, рідне місто Батурина, завжди присутній у всіх книжках автора.
У червні 2019 року вийшов його історичний роман “CLAVUS DOMINI”, а 2023 – продовження історії Варавви «Спис римського сотника».
Шизґара
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
70-ті роки ХХ століття, Печерський район, Київ, СРСР. На країну, котрою править старезний генсек Брежнєв, насувається «застій», але молодь не надто переймається політикою, її більше цікавлять значно важливіші речі: де взяти кругленьку суму на справжні джинси, пісні під гітару на традиційному місці збору, названому «п’ятаком», і, звісно, кохання та поцілунки.
Читач разом із героями довідається, хто топив купальників на Центральному пляжі Києва, як купити машинку для фальшування грошей, які побоїща гриміли на ковзанці Центрального стадіону, де в Києві був гастроном «Яма», де плавав «лапоть» і ще масу цікавих і корисних речей. Київський міський сленг, наївна романтика першого кохання, вулиці рідного міста — складові, що роблять роман Сергія Батурина непересічним свідченням тієї епохи.
Рукопис роману відзначено ІІІ премією Міжнародного літературного конкурсу «КОРОНАЦІЯ СЛОВА-2016» в номінації «Романи».