Сергій Батурин — псевдонім українського письменника, автора романів і повістей, поезій та публіцистичної хроніки "Українські невільники Третього рейху", лауреата низки літературних премій. За освітою Сергій Батурин - філолог. Дебютував у 2001 році виданням історичного роману «Охоронець» і одразу ж отримав за нього премію «Коронація слова».
Список нагород автора доволі великий — переможець конкурсу літературного часопису "Дніпро" (2009), літературного фестивалю "Просто так" в номінації "Проза" (2010) і Всеукраїнського конкурсу “Найкраща книга України” у номінації "Проза" (2014), він лауреат літературної премії імені В.Короленка (2014). Книги Сергія Батурина наче закодовані на успіх - його роман "Вакансія для диктатора", який був виданий у 2015 р. було названо Книгою дня Інтернет-видання "Літакцент", Книгою тижня національного тижневика "День", вона увійшла до ТОП 10 книг львівського Форуму від газети "Дзеркало тижня", ТОП-10 книжкових новинок від українських письменників видання depo.ua і ТОП-10 головних книг зими від українських авторів проекту Styler.
У 2016 році роман Сергія Батурина «Шизґара» посів ІІІ місце в номінації «Романи» Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». За свою літературну творчість він також отримав відзнаку міжнародного академічного рейтингу "Золота Фортуна" та почесну відзнаку Національної Спілки письменників України у 2010 році. У тій чи іншій іпостасі Київ, рідне місто Батурина, завжди присутній у всіх книжках автора.
У червні 2019 року вийшов його історичний роман “CLAVUS DOMINI”, а 2023 – продовження історії Варавви «Спис римського сотника».
Clavus Domini
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
Відомий український письменник Сергій Батурин у своєму новому романі долучається до когорти тих, хто й досі шукає відповідей на прадавнє питання: ким був той «розбійник Варавва», що його згадують усі четверо євангелістів? Чи насправді він був знайомий з Ісусом, і чому єрусалимський натовп наполягав на його помилуванні, а римському префекту Понтію Пилату довелося «вмивати руки»?
Історичних свідоцтв бракує. І не виключено, що все відбувалося саме так, як про це розповідає автор книжки. А ще перед читачем розгортається яскрава і по-справжньому переконлива панорама Римського світу й варварської Європи на початку першого тисячоліття нової ери.