Тамара Горіха Зерня (справжнє прізвище Дуда) — українська письменниця, волонтерка, блогерка. Авторка роману «Доця», що посів перше місце у книжковому рейтингу BBC (2019). Лауреатка Національної премії України імені Тараса Шевченка 2022 року. Народилася в Києві. Здобула фах журналістки (1998). Післядипломну освіту отримала в Київському міжнародному університеті. Працює перекладачкою економічної літератури з англійської.
З чоловіком Святославом Бойком, фронтменом гурту «Широкий лан», виховує трьох дітей. Від початку воєнних подій 2014 року активно займалась волонтерською допомогою армії, їздила в зону АТО. Дебютний роман про зав’язку війни на Сході України став відкриттям в літературному середовищі. Історія написана на основі реального досвіду жінок-волонтерок. Яскраві образи, захопливий сюжет, дотепні афоризми поєднані з чіткою хронологією зародження війни: від придушення мітингів до окупації Донецька. Друге видання книги окремим розділом містить свідчення очевидців.
Тамара також одна з провідних блогерів фб-сторінки «А що там у ПП – А що там у ЄС», де публікує дописи на актуальні політичні та культурні теми. У 2021 році Тамара Дуда (Тамара Горіха Зерня) з романом «Доця» номінована на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2022 року у номінації «Література». Твір був допущений до участі у другому турі конкурсу.
Принцип втручання
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
«Принцип втручання» — це детектив. І одночасно не детектив. Це драма і комедія, смішна до сліз і зворушлива до ненависті історія. Це книга, на якій можна ворожити. Або різко закрити і кинути в обличчя ворогу, хай навіть твій ворог тимчасово дивиться на тебе із дзеркала. Єдиною опорою і розрадою Станіслави стала робота.
Чистий холодний розум, логіка і математика, ось її безпечна гавань, ось світ, у якому вона задає власні правила гри і почувається у безпеці. І з цього світу формул і рівнянь її висмикує прохання, яке неможливо відхилити. Але і погодитися теж неможливо, тому що це дивно. І абсолютно нелогічно. І ще трошки смертельно небезпечно.
А втім, доцент кафедри вищої і прикладної математики перетворюється на кухаря. І сім днів проводить у місті свого дитинства, з якого вона колись вилетіла пробкою і поклялася ніколи не повертатися. Завдання мінімум на цей тиждень— проникнути на весілля і переконатися, що наречена жива. Завдання максимум — знайти і покарати вбивцю.