Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Наше ратне діло та роздуми про вічне

Наше ратне діло та роздуми про вічне

340 -20%
272 грн
272
0 людей додали у Вишлист
На складі
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 288 стр
ISBN 978-617-8551-39-1
Формат 130х200 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службою Нова Пошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay
«Наше ратне діло та роздуми про вічне» — це перша і єдина збірка Максима Ємця «Єнота», підполковника Збройних Сил України, старшого офіцера підрозділу спеціального призначення ГУР МО.

Автор писав: «Ці рядки народжені з болю, надії та жаги до життя. Кожне слово в них є відображенням биття серця, яке звучить в унісон із ритмом часу, з долею людей, що стали героями нашого сьогодення.

Водночас в них знайшло своє місце і те, що допомагає залишатися людьми навіть у найважчі часи, — любов. Любов на війні — це особливе випробування. Тут переплітаються мої особисті переживання та спогади, а також життєві історії й почуття моїх побратимів, накопичені протягом крайніх десяти років. Вірші частково автобіографічні, вони відображають пережите, побачене і відчуте. Впевнений, ці вірші знайдуть місце у вашому серці».
Показати повністю
Відгуки про Наше ратне діло та роздуми про вічне
0 / 5
Залишити відгук
Максим Ємець «Єнот»
Максим Ємець «Єнот» (21 вересня 1994 року—4 лютого 2025)— підполковник Збройниих Сил України, старший офіцер підрозділу спеціального призначення ГУР МО, поет. Народився у селі Старий Косів Івано-Франківської області. Навчався у Косівській гімназії-інтернаті, потім — в Івано-Франківському фінансово-комерційному коледжі імені Степана Граната.

Максим Ємець став на захист країни у 19 років — у 2014. Спершу воював у складі батальйону "Айдар", 4 серпня 2014 перейшов до лав 54 окремого розвідувального батальйону на посаді навідника-оператора. Згодом військовий став командиром взводу у 10 гірсько-штурмовій бригаді. У 2018 році, після завершення навчання на курсах лідерства в Одеській військовій академії, отримав офіцерське звання "молодший лейтенант". Велика війна застала Максима Ємця на посаді командира розвідувальної роти 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Пройшов бої за Попасну.

1 червня 2022 Максим Ємець став командиром мотопіхотного батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс". На той момент він вів бої у Сіверськодонецьку. Після оборони Сіверськодонецька Максим Ємець перевівся у загальновійськову частину ГУР МО. Там брав участь в операціях на різних напрямках фронту. З грудня 2024 Максим Ємець перебував на Покровському напрямку. Він працював над організацією та координацією військових операцій з оборони, зокрема, на околицях Покровська, Піщаного.

Завдяки злагодженим діям 425 штурмовий полк "Скала" та 32 окрема механізована бригада звільнили село Піщане. За життя військовий отримав дві нагороди — "За військову службу Україні" (2016 рік) та орден "За мужність" III ступеня (13 березня 2022 року). Посмертно Максима Ємця нагородили медаллю "Хрест бойових заслуг". Військовослужбовець загинув 4 лютого 2025 року під час артилерійського обстрілу на Покровському напрямку.

Ви дивились

Фотографії