Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Moxie. The Daring Women of Classic Hollywood

Moxie. The Daring Women of Classic Hollywood

2128 грн
2128
0 людей додали у Вишлист
Очікується
Дата надходження поки не відома
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 288 стр
ISBN 9780789214935
Формат 255х305 мм
Мова англійська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Щоб потрапити до Голлівуду, потрібна не тільки краса, розум і талант, а й милосердя. Особливо це стосувалося жінок у період розквіту студійної системи, період з 1920-х до 1950-х років, коли невелика кількість компаній домінувала у виробництві та розповсюдженні фільмів в Америці.

Це була індустрія, контрольована чоловіками-керівниками студій, у якій режисери та продюсери керували кадрами, а гравці за контрактом мало що могли сказати, яку роль вони гратимуть. Тим не менш, новаторська група актрис створила успішну кар’єру завдяки чистій переконаності, наполегливості та професійному ноу-хау. Ці енергійні жінки захопили глядачів, сформували кіноіндустрію та залишаються незмінними іконами класичного кіно.

Цей чудовий том розповідає про п’ятнадцять провідних жінок, які мали в запасі моксі. Він проілюстрований більш ніж двома сотнями кадрів з фільмів, рекламних фотографій і лобі-карт з колекції Айри М. Резніка, багато з яких опубліковано тут уперше. Разом ці захоплюючі зображення показують, як зірки Золотого віку використовували позу та виступ, моду та гламур, щоб формувати свої образи як на екрані, так і поза ним. Moxie засліпить і спокусить усіх прихильників класичного Голлівуду.

Показати повністю
Відгуки про Moxie. The Daring Women of Classic Hollywood
0 / 5
Залишити відгук
Айра М. Резнік
Айра М. Резнік створив свою вражаючу колекцію кіноплакатів під час навчання в кіношколі Нью-Йоркського університету. Професійний фотограф, у 1982 році він заснував Motion Picture Arts Gallery у Нью-Йорку, першу галерею, присвячену виключно мистецтву кіно. Він написав Starstruck, щоб поділитися своєю колекцією та своєю пристрастю з тими, хто любить кіно по всьому світу.

У книзі він проводить читачів через свої улюблені плакати та кадри, відкриваючи екскурсію в історію кінематографа від епохи німого кіно до фільму «Сніданок у Тіффані» 1961 року. Окрім розділів про власне походження та розвиток своєї колекції, Резнік присвячує два розділи «Золотій добі радіомовлення», окремо обговорюючи чоловічих і жіночих зірок, які визначили епоху з 1927 по 1941 рік. Він також містить розділ про німе кіно та зірок, досліджує багатьох легендарних голлівудських режисерів і класичні фільми, а також присвячує інший розділ критиці фантастична графіка з маловідомих фільмів.

Один із найбільш захоплених і заангажованих кіноманів Нью-Йорка, Резнік є довіреною особою Кінотовариства Лінкольн-центру та обіймав посаду голови правління з 1999 по 2005 рік. Резнік також є довіреною особою Міжнародного центру фотографії та MUSE Film and Television. Він живе в Нью-Йорку з дружиною та двома дітьми.

Ви дивились

Фотографії