Bizlit +38 (099) 562-25-63

Друзі, ми продовжуємо працювати в Харкові. Віримо в ЗСУ і Нашу Перемогу! Слава Україні!

Мілева Айнштайн. Теорія туги

249 грн
249
1 людина додала у Вишлист
Очікується
Дата надходження поки не відома
Обкладинка Тверда
К-ть сторінок 176 стр
ISBN 978-966-10-8003-3
Формат 145х215 мм
Мова українська
Доставка:
  • Вартість від 29 грн
  • Термін доставки 1-4 дні
  • Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
  • Безкоштовна доставка від 1000 грн
  • Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
Гарантія:
  • Повернення, обмін протягом 14 днів
Варіанти оплати:
  • Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
  • Картою VISA або MASTERCARD
  • Apple Pay
  • Google Pay

Роман «Мілева Айнштайн: теорія туги» Славенка Дракуліч присвятила генію-фізику Альберту Айнштайну та його першій дружині. Мілева Айнштайн, у дівоцтві Марич, яка походила з багатої сербської родини, постає перед читачем людиною, сповненою життя й кохання, та водночас депресії і меланхолії.

Вона була єдиною жінкою, яка вивчала фізику й математику на політехнічному факультеті Цюрихського університету, і завдяки надзвичайним здібностям могла досягти найвищих наукових вершин, проте врешті стала втіленням ролі жінки в тогочасному суспільстві. Мілевина теорія туги така ж складна, як і теорія відносності.

Від ранньої юності аж до смерті вона мужньо несла тягар туги, до якого час постійно додавав болю: насмішки через фізичну ваду, невдалий шлюб, смерть дитини, хвороба сестри, нездійснені мрії про університетську освіту, скрутне матеріальне становище, важка недуга сина, — доля, що не залишить байдужим жодного читача.

Показати повністю
Відгуки про Мілева Айнштайн. Теорія туги
0 / 5
Залишити відгук
Славенка Дракуліч
Славенка Дракуліч (4 липня 1949, Рієка) ― знана хорватська письменниця та журналістка, її есеї та книжки перекладено багатьма мовами. Статті Славенки Дракуліч публікували The New Republic, The New York Times Magazine та The New York Review of Books. Вона є позаштатною редакторкою та авторкою у виданні The Nation (США), час від часу дописує у Süddeutsche Zeitung (Німеччина), Internazionale (Італія), Dagens Nyheter (Швеція), The Guardian (Велика Британія), Eurozine та інші видання.

Художні твори пише хорватською мовою, публіцистичні – англійською. Статті Дракуліч публікуються у газетах та журналах багатьох країн світу. Лауреатка Лейпцизької книжкової премії за внесок у європейське порозуміння (2005). 2010 року на Міжнародній зустрічі письменників у Празі Дракуліч визнали однією з найвпливовіших європейських письменниць нашого часу.

Чільний інтерес Славенки Дракуліч у документальній прозі — політика та ідеології посткомуністичних країн, воєнні злочини, націоналізм, питання фемінізму, хвороба, жіноче тіло.

Інші книжки цього автора

Кафе "Європа". Повернення. Як пережити пост-комунізм

Славенка Дракулич

200 грн

Очікується

Ніби мене нема(Є)

Славенка Дракулич

280 грн

Очікується

Дора та Мінотавр. Моє життя з Пікассо

Славенка Дракулич

249 грн

Очікується

Війна всюди однакова

Славенка Дракулич

Очікується

Фріда, або Про біль

Славенка Дракуліч

Очікується

Як ми пережили комунізм і навіть сміялися

Славенка Дракулич

160 грн

Нема в продажі

Ви дивились

Фотографії