Ірвін Шоу - американський драматург, сценарист і письменник. Ім'я при народженні — Ірвін Гілберт Шамфоров. Народився в Нью-Йорку. Походив з родини російсько-єврейських емігрантів. Успішно дебютував антивоєнною п'єсою «Поховайте мертвих» (1935), але приголомшливу літературну славу, високу оцінку критики й міцну репутацію довершеного майстра приніс роман «Молоді леви» (1948), в основу якого лягли особисті воєнні враження автора.
В оповіданнях Шоу гостросоціальна проблематика поєднується з розкриттям моральних пошуків особистости (збірки «Матрос із Бремена», 1939, «Ласкаво просимо до міста», 1942). Його дилогія «Багатий, бідняк» (1970) та «Вбогий, крадій» (1977), романи «Вечір у Візантії» (про Канни, 1973), «Спогади утрати» (1982) ставали бестселерами, багаторазово перевидавались та екранізувались, увійшли до золотого фонду літератури XX століття.
Ірвін Шоу — автор, який має здібність поєднувати у своїх творах проникливість, захопливість напруженої інтриги та разюче знання людської психології.
Багач, бідняк
- Вартість від 29 грн
- Термін доставки 1-4 дні
- Доставляємо службами Нова Пошта або Укрпошта
- Безкоштовна доставка від 1000 грн
- Міжнародна відправка (доставка в інші країни світу)
- Повернення, обмін протягом 14 днів
- Готівкою (в відділенні кур'єрської служби)
- Картою VISA або MASTERCARD
- Apple Pay
- Google Pay
- «Багач, бідняк» — один з найкращих творів американського письменника Ірвіна Шоу
- Серія художньої літератури «КУЛЬТREAD»
- Роман було екранізовано у вигляді міні-серіалу в 1976 році
Діти пекаря Джордаша - Рудольф, Том та Ґретхен - зростають у маленькому містечку на річці Гудзон. Вони - підлітки 1940-х років: занадто молоді, щоб потрапити на війну, але вже відмічені нею. Їхні долі складаються зовсім несхоже: улюбленець батьків Руді вибудовує кар’єру в бізнесі та політиці, хуліган Том прагне стати боксером, а гордовита красуня Ґретхен довго й відчайдушно шукає щастя.
Після смерті батька їхні шляхи розходяться все далі, і кожен з них стикається з власними труднощами та перешкодами. Чи зможуть вони досягнути омріяної мети і при цьому не втратити себе? Адже, шукаючи ідеальне життя, можна так і не прожити реальне…