Bizlit +380995622563
Есть в наличии
Акция

Большая распродажа книг

Узнать подробнее

Фішинг. Економіка маніпуляций та обману

Код товара: 90645
Фішинг. Економіка маніпуляций та обману книга купить
Код товара: 90645
Акция

Большая распродажа книг

Узнать подробнее
175 грн
131 грн
131

12 человек добавили в Вишлист

На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

420 стр

ISBN

978-617-7388-80-6

Формат

140х210 мм

Язык

украинский

Описание книги Фішинг. Економіка маніпуляций та обману

Книжка «Фішинг. Хто і як маніпулює вашим вибором» написана лауреатами Нобелівської премії з економіки, входить до кількох списків найкращих книжок року за версією LinkedIn і Business Insider, The Independent та Foreign Affair.

ПРО КНИЖКУ

«Фішинг» — це книжка про економічну теорію, однак не ту, якої нас навчав Адам Сміт. Джордж Акерлоф і Роберт Шиллер пропонують своє, оригінальне бачення вільних ринків, які не лише «вирівнюють» потреби споживача, а й намагаються обманути його, щойно з’являється така змога. Цей обман автори називають фішингом. Поняття фішингу в книжці витлумачено широко: це передусім нав’язування споживачам певних товарів і послуг, яких вони насправді не потребують. Через такий обман ми часто купуємо дорогі, але непрактичні авто, витрачаємо шалені гроші на неефективні ліки, а також стаємо жертвами шкідливих звичок. Чи становить це небезпеку для нашого майбутнього? Можливо. Однак фішинг має й позитивну складову — він допомагає економіці долати кризи.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Для споживачів, підприємців, держслужбовців, які працюють над регулюванням економіки, для всіх, кого цікавить економіка і хто прагне знати, як вільні ринки розставляють свої пастки і як у них не потрапити. Для широкого кола читачів.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

У цій книжці викладено сміливі думки нобелівських лауреатів з економіки, які піддають сумніву теорії Адама Сміта і розкривають всю правду про вільні ринки. На численних прикладах автори доводять, що фішинг стосується кожного, а також пояснюють, як можна боротися з маніпуляціями на ринках.

Отзывы о Фішинг. Економіка маніпуляций та обману

0 / 5


5 звёзд

0

4 звезды

0

3 звезды

0

2 звезды

0

1 звезда

0


Фішинг. Економіка маніпуляций та обману отзывы

Авторы книги Фішинг. Економіка маніпуляций та обману

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-robert-shiller-90x120.jpg
Роберт Джеймс Шиллер ( 29 марта 1946, Детройт, Мичиган, СШA) — американский учёный-экономист, автор популярных книг по экономике. В настоящее время — Стерлингский профессор экономики Йельского... Подробнее
https://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors5/avtor-dzhordzh-akerlof-90x120.jpg
Джордж Акерлоф — американский экономист, лауреат Нобелевской премии по экономике (2001) «за анализ рынков с несимметричной информацией», автор знаменитой статьи о рынке «лимонов». На русском... Подробнее