Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Чорний лебідь

Код товара: 4165
Чорний лебідь книга купить

Автор: Нассим Николас Талеб

Издательство: Наш Формат
Код товара: 4165
210 210 грн

2 человек добавили в Вишлист

На складе

Автор: Нассим Николас Талеб

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

392 стр

ISBN

978-617-7279-56-2

Формат

155×235 мм

Язык

украинский

Описание книги Чорний лебідь

ПРО КНИЖКУ
Цілком очевидно, що життя — це сумарний ефект небагатьох важливих потрясінь. Згадайте своє життя. Перерахуйте важливі події й технологічні винаходи, що припали на ваш вік, і порівняйте з колись напрогнозованим. Скільки їх «приїхало за розкладом»? Подивіться на особисте життя, згадайте, як вибирали професію, зустріли свою половинку, емігрували, стик- нулися зі зрадою, несподівано розбагатіли або впали у злидні. Чи часто ці події відбувалися за планом? Малоймовірну подію, яка справляє колосальний ефект, колишній трейдер Насім Талеб влучно називав Чорним лебедем.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Рекомендовано всім, хто цікавиться теорією ймовірності, математикою, філософією та літературою.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
«Чорний лебідь» — це пристрасний, іронічний і глибокий екскурс у філософію, математику й епістемологію ймовірності. Усі непередбачувані події Насім Талеб називає Чорними лебедями. Він уважає, що саме вони дають поштовх як історії людства загалом, так і життю кожного з нас. Фінансовий гуру й філософ переконаний, що аби досягти успіху, треба знати, як приручити Чорних лебедів. Талебу вдалося продемонструвати свою теорію на практиці: під час фінансової кризи 2008 року компанія, на яку він працював, заробила (а не втратила!) півмільярда доларів.

Отзывы о Чорний лебідь

Чорний лебідь отзывы

Авторы книги Чорний лебідь

https://bizlit.com.ua/image/cache/data/nassim-nikolas-taleb-90x120.jpg

Эссеист, математик и трейдер.

В сферу его интересов входит эпистемология (раздел философии, изучающий основания знаний) случайности, а также междисциплинарные задачи на... Подробнее